SYRR OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, põhitegevusala on äri- ja muu juhtimisalane nõustamine.
Ettevõtte juhid on Helen Roonet ja Sven Luka. Omanik on OFFIS OÜ.
SYRR OÜ teenis 2025 aastal 6 865 eurose müügitulu juures 2 526 eurot ärikasumit.
Seisuga 19.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Helen Roonet (48) | |
| Sven Luka (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| OFFIS OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
SYRR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Digimeelelahutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 865 | 188 057 | 228 857 | 224 762 | 229 136 | 155 073 | 306 494 | 239 155 | 182 901 | 31 017 |
| Ärikasum | 2 526 | −7 344 | 18 500 | 10 359 | 31 354 | 4 913 | 36 348 | 55 | 21 316 | 800 |
| Töötajad | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Varad | 5 488 | 22 942 | 107 874 | 92 040 | 76 771 | 83 328 | 101 000 | 50 548 | 52 266 | 15 661 |
| Kokku omakapital | 5 052 | 2 500 | 88 586 | 69 837 | 59 474 | 43 629 | 48 300 | 24 671 | 24 616 | 3 300 |
| Ärirentaablus % | 37 | -4 | 8 | 5 | 14 | 3 | 12 | 0 | 12 | 3 |
| Tööjõukulud | 0 | 49 628 | 61 678 | 64 472 | 61 769 | 72 045 | 95 482 | 104 296 | 77 731 | 19 667 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 091 | 1 921 | 2 008 | 1 924 | 2 244 | 1 487 | 1 624 | 1 614 | 612 | |
| Käibevara | 5 488 | 22 942 | 102 667 | 83 212 | 68 348 | 77 071 | 99 205 | 44 235 | 41 497 | 15 661 |
| Põhivara | 0 | 5 207 | 8 828 | 8 423 | 6 257 | 1 795 | 6 313 | 10 769 | 0 | |
| Kohustused | 436 | 20 442 | 19 288 | 22 203 | 17 297 | 39 699 | 52 700 | 25 877 | 27 650 | 12 361 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 552 | −7 020 | 18 749 | 10 363 | 31 357 | 4 918 | 36 350 | 55 | 21 316 | 800 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 6 515 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.09.2025 | MAJANDUS- JA TEENINDUSKOLLEDŽ | 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 19.06.2023 | TARTU ÜLIKOOL | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 04.10.2021 | SPORDIKOOLITUSE JA -TEABE SA | 600 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 01.07.2021 | TARTU ÜLIKOOL | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 02.06.2021 | TARTU ÜLIKOOL | 2 340 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 15.03.2021 | RAE VALLAVALITSUS | 1 140 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2021 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1335 |