PUNANE MAJA OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on jookide serveerimine.
Ettevõtte juhid on Eerik Nõlvaku, Madis Ligema ja Tõnis Hiiesalu. Omanike hulgas on Tõnis Hiiesalu, Eerik Nõlvaku, Madis Ligema.
PUNANE MAJA OÜ teenis 2025 aastal 250 607 eurose müügitulu juures 23 995 eurot ärikasumit.
Seisuga 06.11.2026 on ettevõttel 2 642 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Eerik Nõlvaku (42) | |
| Madis Ligema (40) | |
| Tõnis Hiiesalu (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tõnis Hiiesalu | 02.09.2023 | 834 € | Ainuomand | |
| Eerik Nõlvaku | 02.09.2023 | 833 € | Ainuomand | |
| Madis Ligema | 02.09.2023 | 833 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 250 607 | 340 994 | 402 044 | 417 219 | 146 605 | 119 844 | 31 778 | 42 568 | 147 995 | 102 153 | |
| Ärikasum | 23 995 | 4 246 | −59 388 | 43 388 | −8 011 | 418 | 28 581 | −2 770 | 4 229 | 0 | |
| Töötajad | 7 | 7 | 9 | 6 | 3 | 3 | 5 | 4 | 0 | ||
| Varad | 158 727 | 138 238 | 157 037 | 158 524 | 77 306 | 63 884 | 81 146 | 41 167 | 11 198 | 0 | |
| Kokku omakapital | 38 893 | 14 971 | 11 155 | 71 652 | 35 635 | 43 814 | 29 762 | 1 181 | 4 229 | 0 | |
| Ärirentaablus % | 10 | 1 | -15 | 10 | -5 | 0 | 67 | -2 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 127 055 | 127 365 | 147 903 | 95 994 | 17 424 | 13 903 | 9 433 | 3 806 | 0 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 130 | 1 133 | 1 024 | 996 | 362 | 289 | 118 | 59 | |||
| Käibevara | 6 681 | 11 216 | 20 128 | 33 856 | 64 130 | 51 563 | 75 895 | 35 284 | 11 198 | 0 | |
| Põhivara | 152 046 | 127 022 | 136 909 | 124 668 | 13 176 | 12 321 | 5 251 | 5 883 | 0 | ||
| Kohustused | 119 834 | 123 267 | 145 882 | 86 872 | 41 671 | 20 070 | 51 384 | 39 986 | 6 969 | 0 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 995 | 4 246 | −59 388 | 36 188 | −8 011 | 418 | 28 581 | −3 048 | 4 229 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Jookide serveerimine | 56301 | 250 607 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 49 € | 49 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 2 227 € | 2 227 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 365 € | 365 € | 0 € |
| Kokku | 2 642 € | 2 642 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 391 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.08.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 294 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 07.08.2026 | TALLINNA KULTUURI- JA SPORDIAMET | 13 500 eurot | MUUD TOETUSED Muusika |
| 12.06.2026 | EESTI DRAAMATEATER SA | 1 762 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 12.05.2026 | EESTI DRAAMATEATER SA | 434 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 12.05.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 272 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 12.05.2026 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 533 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 18.02.2026 | TALLINNA KULTUURI- JA SPORDIAMET | 12 000 eurot | MUUD TOETUSED Muusika |
| 03.11.2025 | EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA | 238 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 17.07.2025 | TALLINNA KULTUURI- JA SPORDIAMET | 13 000 eurot | MUUD TOETUSED Muusika |