VIRU ULTRAHELI OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus.
Ettevõtte juhid on Katre Samolberg-Pariis ja Reet Uprus. Omanike hulgas on Katre Samolberg-Pariis, Reet Uprus.
VIRU ULTRAHELI OÜ teenis 2025 aastal 141 305 eurose müügitulu juures 51 873 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Katre Samolberg-Pariis (59) | |
| Reet Uprus (64) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Katre Samolberg-Pariis | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Reet Uprus | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
VIRU ULTRAHELI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Erameditsiin, Erakliinikud konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 141 305 | 145 128 | 132 036 | 110 387 | 105 725 | 101 729 | 108 212 | 90 809 | 78 820 | 36 245 |
| Ärikasum | 51 873 | 50 939 | 80 334 | 62 610 | 64 050 | 57 640 | 63 155 | 50 705 | 68 596 | 31 640 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| Varad | 66 896 | 91 020 | 167 589 | 208 987 | 147 180 | 82 983 | 76 329 | 60 437 | 71 136 | 34 140 |
| Kokku omakapital | 64 688 | 89 074 | 162 165 | 207 572 | 144 951 | 81 065 | 75 852 | 60 437 | 71 136 | 34 140 |
| Ärirentaablus % | 37 | 35 | 61 | 57 | 61 | 57 | 58 | 56 | 87 | 87 |
| Tööjõukulud | 56 196 | 47 959 | 30 068 | 26 147 | 26 936 | 23 928 | 21 981 | 19 487 | 214 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 500 | 2 987 | 1 873 | 1 628 | 839 | 1 490 | 1 369 | 1 214 | ||
| Käibevara | 30 351 | 48 022 | 99 930 | 137 980 | 120 619 | 54 680 | 49 541 | 34 263 | 42 630 | 5 511 |
| Põhivara | 36 545 | 42 998 | 67 659 | 71 007 | 26 561 | 28 303 | 26 788 | 26 174 | 28 506 | 28 629 |
| Kohustused | 2 208 | 1 946 | 5 424 | 1 415 | 2 229 | 1 918 | 477 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 52 537 | 52 764 | 80 334 | 62 621 | 64 054 | 57 630 | 63 175 | 50 651 | 68 597 | 31 640 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus | 86911 | 141 305 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 451 eurot | LÜHIAJALISED KOHUSTISED Üldmeditsiiniteenused |
| 01.07.2026 | VÄIKE-MAARJA TERVISEKESKUS OÜ | 425 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 03.06.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 351 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 02.06.2026 | VÄIKE-MAARJA TERVISEKESKUS OÜ | 468 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 05.05.2026 | VÄIKE-MAARJA TERVISEKESKUS OÜ | 335 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 04.05.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 777 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 06.04.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 520 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 02.04.2026 | VÄIKE-MAARJA TERVISEKESKUS OÜ | 504 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 13.03.2026 | KAITSEVÄGI | 150 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 05.03.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 730 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |