RESTORAN ÜLIKOOLI KOHVIK OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Anti Kustassoo, Ergo Leibak ja Tõnis Veltmann. Omanike hulgas on Ergo Leibak, Anti Kustassoo, Rete Kustassoo, ARTE BIANCO OÜ.
RESTORAN ÜLIKOOLI KOHVIK OÜ teenis 2025 aastal 1,66 miljoni eurose müügitulu juures 300 658 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ergo Leibak | 02.09.2023 | 834 € | ainuomand | |
| Anti Kustassoo | 02.09.2023 | 833 € | Ühisomand | |
| Rete Kustassoo | 02.09.2023 | 833 € | Ühisomand | |
| ARTE BIANCO OÜ | 02.09.2023 | 833 € | ainuomand |
RESTORAN ÜLIKOOLI KOHVIK OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused, Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,66 mln | 1,35 mln | 944 212 | 706 687 | 336 790 | 251 872 | 458 890 | 452 440 | 512 268 | 466 965 |
| Ärikasum | 300 658 | 269 227 | 112 496 | −16 067 | 22 579 | 1 400 | −10 726 | 5 297 | 72 389 | 57 505 |
| Töötajad | 18 | 16 | 14 | 8 | 6 | 10 | 15 | 13 | 12 | 18 |
| Varad | 424 573 | 383 947 | 282 709 | 192 672 | 184 786 | 147 851 | 185 681 | 169 163 | 180 702 | 104 845 |
| Kokku omakapital | 242 667 | 232 560 | 194 084 | 133 510 | 149 930 | 123 458 | 123 078 | 134 828 | 129 529 | 57 346 |
| Ärirentaablus % | 18 | 20 | 12 | -2 | 7 | 1 | -2 | 1 | 14 | 12 |
| Tööjõukulud | 639 159 | 413 844 | 288 011 | 184 269 | 68 522 | 77 810 | 181 658 | 151 231 | 140 097 | 144 202 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 212 | 1 611 | 1 281 | 1 435 | 711 | 485 | 754 | 725 | 727 | 499 |
| Käibevara | 337 294 | 290 058 | 232 659 | 158 903 | 157 105 | 116 469 | 141 567 | 153 135 | 171 936 | 92 428 |
| Põhivara | 87 279 | 93 889 | 50 050 | 33 769 | 27 681 | 31 382 | 44 114 | 16 028 | 8 766 | 12 417 |
| Kohustused | 181 906 | 151 387 | 88 625 | 59 162 | 34 856 | 24 393 | 62 603 | 34 335 | 51 173 | 47 499 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 298 569 | 272 908 | 116 824 | −16 420 | 22 472 | 380 | −11 750 | 5 299 | 72 183 | 57 346 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 1,66 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 3 898 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 30.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 413 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 30.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 455 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 29.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 5 494 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 29.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 1 130 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 28.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 2 187 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 28.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 474 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 27.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 14 861 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 27.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 4 953 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 24.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 2 448 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 5 | 31 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| drinkgeld.ee | registreeritud | 14.01.2020 | Jah |