GIANTAPES OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tootmine, põhitegevusala on helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine.
Ettevõtte juht on Rain Ventsel. Omanik on Rain Ventsel.
GIANTAPES OÜ teenis 2024 aastal 191 628 eurose müügitulu juures 70 292 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rain Ventsel (34) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rain Ventsel | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 191 628 | 203 824 | 246 447 | 143 277 | 223 177 | 265 738 | 283 202 | 493 700 | 241 040 |
| Ärikasum | 70 292 | 117 935 | 78 098 | 106 427 | 136 794 | 183 361 | 176 320 | 376 970 | 170 561 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Varad | 516 935 | 527 712 | 564 463 | 469 034 | 423 105 | 319 543 | 217 114 | 372 246 | 176 678 |
| Kokku omakapital | 327 407 | 260 464 | 146 027 | 72 894 | 122 093 | 160 225 | 164 113 | 362 499 | 173 061 |
| Ärirentaablus % | 37 | 58 | 32 | 74 | 61 | 69 | 62 | 76 | 71 |
| Tööjõukulud | 34 912 | 28 107 | 25 270 | 39 818 | 26 636 | 26 616 | 28 307 | 53 934 | 19 133 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 174 | 1 751 | 1 574 | 1 240 | 1 659 | 1 658 | 1 763 | 1 680 | 1 192 |
| Käibevara | 329 338 | 343 303 | 298 867 | 115 601 | 82 507 | 172 902 | 149 740 | 299 005 | 172 224 |
| Põhivara | 187 597 | 184 409 | 265 596 | 353 433 | 340 598 | 146 641 | 67 374 | 73 241 | 4 454 |
| Kohustused | 189 528 | 267 248 | 418 436 | 396 140 | 301 012 | 159 318 | 53 001 | 9 747 | 3 617 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 66 943 | 114 437 | 73 133 | 102 116 | 136 867 | 183 612 | 176 614 | 377 082 | 170 561 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine | 59201 | 191 283 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.05.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 1 245 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2020 | 2019 | |
|---|---|---|
| Hiiumaa TOP | 31 | 40 |