MELIVA AS on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Marja-Liisa Alop ja Terje Saarepuu. Omanik on MEHILÄINEN EESTI OÜ.
MELIVA AS teenis 2025 aastal 62,34 miljoni eurose müügitulu juures 2,84 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MEHILÄINEN EESTI OÜ | 16.08.2023 | 41 275 € |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ORTODONTIAKESKUS OÜ | 23.01.2025 | 2 500 € | ainuomand |
MELIVA AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Erameditsiin, Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62,34 mln | 55,98 mln | 13,6 mln | 12,54 mln | 13,17 mln | 9,15 mln | 8,38 mln | 8,08 mln | 7,13 mln | 4,47 mln | |||
| Ärikasum | 2,84 mln | 1,62 mln | −48 256 | 290 225 | 2,19 mln | 887 340 | 886 459 | 928 316 | 569 923 | 276 769 | |||
| Töötajad | 716 | 529 | 166 | 179 | 169 | 136 | 127 | 120 | 118 | 131 | |||
| Varad | 27,57 mln | 28,24 mln | 10,37 mln | 6,51 mln | 5,96 mln | 5,94 mln | 3,96 mln | 3,7 mln | 3,59 mln | 2,64 mln | |||
| Kokku omakapital | 12,58 mln | 10,35 mln | 4,81 mln | 4,84 mln | 4,55 mln | 2,41 mln | 2,18 mln | 1,91 mln | 1,51 mln | 1,47 mln | |||
| Ärirentaablus % | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 10 | 11 | 11 | 8 | 6 | |||
| Tööjõukulud | 38,22 mln | 34,37 mln | 8,16 mln | 7,12 mln | 6,13 mln | 4,77 mln | 4,32 mln | 4,07 mln | 3,73 mln | 2,36 mln | |||
| Keskmine kuutöötasu | 3 325 | 4 046 | 3 061 | 2 476 | 2 258 | 2 186 | 2 116 | 2 114 | 1 970 | 1 122 | |||
| Käibevara | 5,32 mln | 3,88 mln | 2,11 mln | 3,73 mln | 3,72 mln | 3,25 mln | 1,34 mln | 1,44 mln | 1,1 mln | 924 638 | |||
| Põhivara | 22,25 mln | 24,36 mln | 8,26 mln | 2,78 mln | 2,24 mln | 2,7 mln | 2,62 mln | 2,26 mln | 2,5 mln | 1,72 mln | |||
| Kohustused | 15 mln | 17,89 mln | 5,56 mln | 1,67 mln | 1,4 mln | 3,53 mln | 1,78 mln | 1,79 mln | 2,08 mln | 1,17 mln | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 2,23 mln | 865 291 | −74 141 | 288 202 | 2,14 mln | 831 779 | 866 801 | 903 694 | 555 943 | 268 927 | |||
| Dividendid | 500 000 | 489 302 | 400 000 | 400 000 | 115 000 | 70 000 | 80 000 | 120 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 42,86 mln | 69 | Jah |
| Eriarstiabi | 86221 | 16,99 mln | 27 | Ei |
| Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 8699 | 2,08 mln | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 105 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 29.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 525 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 28.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 050 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 24.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 21 830 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 23.04.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 211 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 23.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 2 485 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 22.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 210 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 20.04.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 225 eurot | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 20.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 129 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 20.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 1 156 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hambaravi TOP | 7 | - | - | - | - | - |
| Erakliinikute TOP | 5 | 87 | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 195 | - | 235 | 489 | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 305 | - | - | - | - | 615-612 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | 855 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| arstilesoome.ee | registreeritud | 22.03.2023 | Jah |
| aviamed.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| beehealthy.ee | registreeritud | 16.12.2021 | Jah |
| cityclinics.ee | registreeritud | 18.08.2022 | Jah |
| citydental.ee | registreeritud | 12.04.2015 | Jah |
| dentaldesign.ee | registreeritud | 21.09.2013 | Jah |
| hambaarstilesoome.ee | registreeritud | 22.03.2023 | Jah |
| hambaarstsoomes.ee | registreeritud | 22.03.2023 | Jah |
| hambalaser.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| hambaravisoomes.ee | registreeritud | 22.03.2023 | Jah |