BREMMER REISID OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu.
Ettevõtte juhid on Moonika Kõrre ja Tiit Kõrre. Omanike hulgas on Moonika Kõrre, Tiit Kõrre.
BREMMER REISID OÜ teenis 2025 aastal 182 542 eurose müügitulu juures 20 824 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Moonika Kõrre (55) | |
| Tiit Kõrre (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Moonika Kõrre | 02.09.2023 | 6 400 € | Ainuomand | |
| Tiit Kõrre | 02.09.2023 | 6 400 € | Ainuomand |
BREMMER REISID OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Bussiettevõtted konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 182 542 | 129 870 | 96 009 | 73 425 | 36 074 | 28 941 | 95 933 | 91 822 | 90 581 | 62 067 | ||
| Ärikasum | 20 824 | −1 696 | 1 683 | 9 256 | 4 455 | −5 353 | 7 424 | 14 472 | −856 | −1 193 | ||
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | ||
| Varad | 199 561 | 66 580 | 79 520 | 83 001 | 86 938 | 88 902 | 108 100 | 80 328 | 81 683 | 103 371 | ||
| Kokku omakapital | 62 154 | 43 073 | 45 682 | 44 662 | 36 007 | 32 572 | 39 361 | 33 489 | 20 128 | 21 590 | ||
| Ärirentaablus % | 11 | -1 | 2 | 13 | 12 | -18 | 8 | 16 | -1 | -2 | ||
| Tööjõukulud | 29 987 | 31 009 | 21 711 | 8 222 | 2 206 | 2 039 | 9 332 | 7 605 | 6 023 | 6 006 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 934 | 966 | 676 | 512 | 194 | 237 | 188 | 187 | 182 | 359 | ||
| Käibevara | 17 809 | 21 239 | 25 502 | 14 512 | 2 471 | 318 | 5 071 | 17 549 | 9 412 | 21 608 | ||
| Põhivara | 181 752 | 45 341 | 54 018 | 68 489 | 84 467 | 88 584 | 103 029 | 62 779 | 72 271 | 81 763 | ||
| Kohustused | 137 407 | 23 507 | 33 838 | 38 339 | 50 931 | 56 330 | 68 739 | 46 839 | 61 555 | 81 781 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 081 | −2 609 | 1 020 | 8 655 | 3 435 | −6 789 | 5 872 | 13 361 | −1 462 | −1 228 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 49391 | 182 542 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | KADRINA VALLAVALITSUS | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.08.2026 | RAKVERE VALLAVALITSUS | 992 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 09.07.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 620 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.07.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 744 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 22.06.2026 | KADRINA VALLAVALITSUS | 533 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 08.06.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 521 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 08.06.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 312 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 08.06.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 08.06.2026 | RAKVERE VALLAVALITSUS | 450 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 04.06.2026 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 496 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| bremmer.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| bremmerreisid.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |