OLEVI TALU OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, teenus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Tambet Olev. Omanik on Tambet Olev.
OLEVI TALU OÜ teenis 2025 aastal 315 675 eurose müügitulu juures −5 994 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tambet Olev (30) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tambet Olev | 07.09.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
OLEVI TALU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus, Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 315 675 | 319 563 | 300 784 | 358 227 | 300 381 | 236 740 | 247 065 | 198 647 | 181 780 | 103 578 |
| Ärikasum | −5 994 | 22 736 | −37 483 | 132 850 | 68 794 | 12 303 | 41 602 | 63 659 | 13 306 | −28 279 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Varad | 610 174 | 600 786 | 551 524 | 344 809 | 259 007 | 202 948 | 207 698 | 145 799 | 128 721 | 136 400 |
| Kokku omakapital | 300 653 | 306 639 | 283 895 | 321 361 | 188 499 | 119 695 | 107 386 | 65 780 | 2 145 | −11 161 |
| Ärirentaablus % | -2 | 7 | -12 | 37 | 23 | 5 | 17 | 32 | 7 | -27 |
| Tööjõukulud | 36 954 | 32 118 | 30 324 | 29 260 | 25 690 | 20 748 | 18 019 | 9 760 | 6 956 | 6 224 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 151 | 1 000 | 944 | 911 | 800 | 646 | 561 | 304 | 433 | 388 |
| Käibevara | 95 339 | 123 469 | 157 031 | 220 309 | 130 658 | 125 071 | 121 667 | 65 826 | 52 557 | 31 795 |
| Põhivara | 514 835 | 477 317 | 394 493 | 124 500 | 128 349 | 77 877 | 86 031 | 79 973 | 76 164 | 104 605 |
| Kohustused | 309 521 | 294 147 | 267 629 | 23 448 | 70 508 | 83 253 | 100 312 | 80 019 | 126 576 | 147 561 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5 986 | 22 744 | −37 467 | 132 862 | 68 804 | 12 309 | 41 606 | 63 660 | 13 306 | −13 661 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 240 303 | 76 | Jah |
| Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 01131 | 71 625 | 23 | Ei |
| Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 77311 | 3 747 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 454 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 8 135 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 100 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 049 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 23 467 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 010 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 000 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 21 636 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 169 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 370 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2024 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1471 |