ATIRAK OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kinnisvara, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Marge Aasalaid. Omanike hulgas on Marge Aasalaid, Rein Aasalaid.
ATIRAK OÜ teenis 2024 aastal 252 467 eurose müügitulu juures −41 606 eurot ärikahjumit.
Seisuga 12.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Marge Aasalaid (45) | |
| Rein Aasalaid (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marge Aasalaid | 03.09.2023 | 2 500 € | ainuomand | |
| Rein Aasalaid | 07.12.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 252 467 | 319 880 | 353 789 | 335 046 | 366 348 | 163 746 | 135 415 | 153 762 | 185 000 |
| Ärikasum | −41 606 | −4 379 | 28 123 | 18 140 | 21 926 | 9 920 | 8 570 | 24 166 | 35 007 |
| Töötajad | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 |
| Varad | 161 596 | 210 630 | 142 570 | 136 011 | 84 115 | 43 469 | 40 214 | 40 388 | 35 107 |
| Kokku omakapital | 12 023 | 65 617 | 84 994 | 64 649 | 60 538 | 42 692 | 37 867 | 38 129 | 35 007 |
| Ärirentaablus % | -16 | -1 | 8 | 5 | 6 | 6 | 6 | 16 | 19 |
| Tööjõukulud | 195 092 | 209 450 | 254 839 | 246 613 | 228 140 | 105 348 | 90 967 | 97 038 | 114 637 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 038 | 2 609 | 2 645 | 2 560 | 2 368 | 1 094 | 1 133 | 1 209 | 1 190 |
| Käibevara | 21 232 | 51 085 | 41 311 | 34 236 | 37 041 | 25 095 | 23 214 | 40 388 | 35 107 |
| Põhivara | 140 364 | 159 545 | 101 259 | 101 775 | 47 074 | 18 374 | 17 000 | 0 | |
| Kohustused | 149 573 | 145 013 | 57 576 | 71 362 | 23 577 | 777 | 2 347 | 2 259 | 100 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −52 914 | −17 562 | 24 413 | 16 204 | 21 544 | 9 892 | 8 488 | 24 133 | 35 007 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 240 064 | 95 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 12 403 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 06.04.2021 | RAASIKU VALLAVALITSUS | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 2023 | 2022 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 821 | 329 |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | 1114-1115 |