BAUMERK GRUPP OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Ergo Käis. Omanik on Ergo Käis.
BAUMERK GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 813 218 eurose müügitulu juures 41 650 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ergo Käis (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ergo Käis | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
BAUMERK GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Katuse- ja fassaaditööd, Katusetööd, Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 813 218 | 1 mln | 769 029 | 1,11 mln | 853 757 | 825 248 | 953 393 | 1,24 mln | 1,09 mln | 918 430 |
| Ärikasum | 41 650 | 47 128 | 29 289 | 15 520 | 5 583 | 38 021 | 43 199 | 52 795 | 15 525 | 38 718 |
| Töötajad | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 |
| Varad | 360 508 | 329 137 | 331 397 | 340 389 | 433 109 | 272 635 | 270 068 | 408 341 | 506 323 | 345 449 |
| Kokku omakapital | 248 079 | 246 018 | 219 755 | 198 674 | 197 879 | 208 402 | 173 612 | 147 392 | 101 401 | 95 782 |
| Ärirentaablus % | 5 | 5 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5 | 4 | 1 | 4 |
| Tööjõukulud | 97 242 | 140 210 | 128 821 | 142 318 | 127 984 | 93 399 | 137 003 | 106 998 | 83 115 | 57 590 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 514 | 1 747 | 1 605 | 1 773 | 1 594 | 1 163 | 1 422 | 1 111 | 1 035 | 897 |
| Käibevara | 316 218 | 305 832 | 315 170 | 309 241 | 384 540 | 257 675 | 246 716 | 374 847 | 493 174 | 336 048 |
| Põhivara | 44 290 | 23 305 | 16 227 | 31 148 | 48 569 | 14 960 | 23 352 | 33 494 | 13 149 | 9 401 |
| Kohustused | 112 429 | 83 119 | 111 642 | 141 715 | 235 230 | 64 233 | 96 456 | 260 949 | 404 922 | 249 667 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 34 511 | 38 764 | 21 081 | 795 | 1 920 | 34 790 | 38 720 | 44 240 | 5 630 | 35 793 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 813 218 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | RAADI SA | 2 468 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 07.05.2026 | RIIGI KINNISVARA AS | 1 550 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 07.05.2026 | KANEPI VALLAVALITSUS | 43 530 eurot | PÕHIVARA Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 21.11.2025 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 36 731 eurot | PÕHIVARA Kutseharidus |
| 10.11.2025 | RAADI SA | 769 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.10.2025 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 71 288 eurot | PÕHIVARA Kutseharidus |
| 22.09.2025 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 10 032 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 22.09.2025 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 70 680 eurot | PÕHIVARA Kutseharidus |
| 12.09.2025 | ELVA VALLAVALITSUS | 31 533 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 11.09.2025 | RAADI SA | 1 990 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2024 | 2019 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|
| Katuse- ja fassaaditööde TOP | 25 | 56 | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 572 | - |
| Põlvamaa TOP | - | - | - | 45 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| baumerk.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |