STIGMAR OÜ on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on mujal liigitamata rajatiste ehitus.
Ettevõtte juhid on Ülle Ainsam ja Marek Ainsam. Omanike hulgas on Marek Ainsam, Ülle Ainsam.
STIGMAR OÜ teenis 2024 aastal 1,01 miljoni eurose müügitulu juures 16 825 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ülle Ainsam (80) | |
| Marek Ainsam (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Marek Ainsam | 10.11.2025 | 1 585 € | ainuomand | |
| Ülle Ainsam | 10.11.2025 | 1 215 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| FASSAADIELEMENT OÜ | 25.06.2024 | 50 € | ainuomand |
STIGMAR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,01 mln | 1,79 mln | 1,96 mln | 1,9 mln | 1,32 mln | 2,19 mln | 1,34 mln | 1,84 mln | 983 417 | 976 071 |
| Ärikasum | 16 825 | 62 093 | 61 225 | −22 500 | 53 161 | 34 098 | 81 383 | 76 030 | 55 485 | 131 323 |
| Töötajad | 10 | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 | 9 |
| Varad | 858 567 | 794 570 | 798 689 | 786 330 | 930 756 | 791 955 | 1,05 mln | 777 499 | 1,28 mln | 752 202 |
| Kokku omakapital | 632 873 | 622 834 | 566 133 | 562 598 | 595 322 | 454 658 | 594 979 | 524 065 | 509 602 | 465 062 |
| Ärirentaablus % | 2 | 3 | 3 | -1 | 4 | 2 | 6 | 4 | 6 | 13 |
| Tööjõukulud | 362 158 | 429 214 | 367 813 | 374 686 | 295 557 | 303 392 | 264 315 | 229 619 | 195 079 | 195 011 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 256 | 2 430 | 2 083 | 2 121 | 1 841 | 1 890 | 1 646 | 1 589 | 1 350 | 1 350 |
| Käibevara | 574 268 | 489 689 | 458 513 | 438 265 | 380 575 | 321 724 | 510 040 | 218 242 | 750 592 | 233 456 |
| Põhivara | 284 299 | 304 881 | 340 176 | 348 065 | 550 181 | 470 231 | 542 903 | 559 257 | 525 511 | 518 746 |
| Kohustused | 225 694 | 171 736 | 232 556 | 223 732 | 335 434 | 337 297 | 457 964 | 253 434 | 766 501 | 287 140 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 039 | 56 701 | 57 238 | −32 725 | 40 664 | 24 679 | 70 914 | 64 463 | 44 540 | 128 424 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 42991 | 848 212 | 84 | Jah |
| Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük | 47691 | 160 986 | 16 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 104 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 27.03.2026 | TALLINNA SPORDIKESKUS | 242 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 26.03.2026 | PIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUM | 164 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 24.03.2026 | TALLINNA TÖÖSTUSHARIDUSKESKUS | 756 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 24.03.2026 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 2 703 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 23.03.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 1 042 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 21.03.2026 | RAPLA SPORDIRAJATISED SA | 109 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 20.03.2026 | ANIJA VALLA SPORDIMAAILM SA | 101 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 16.03.2026 | TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MTÜ | 620 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 16.03.2026 | NARVA VANALINNA PÕHIKOOL | 2 267 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2018 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Taristuehitajate TOP | 155 | 110 | 53 | 91 | 60-58 | - |
| Perefirmade TOP | - | - | - | 13 | - | - |
| Harjumaa TOP | - | - | - | - | - | 76 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| stigmar.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |