STARIA ONE OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, põhitegevusala on raamatupidamine, maksualane nõustamine.
Ettevõtte juhid on Artti Eljas Henrikki Aurasmaa ja Eero Lauri Johannes Lamminen. Omanik on Staria Oyj.
STARIA ONE OÜ teenis 2025 aastal 1,22 miljoni eurose müügitulu juures 122 134 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Staria Oyj | 03.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
STARIA ONE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Raamatupidamisbürood konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,22 mln | 1,52 mln | 1,44 mln | 1,02 mln | 564 300 | 379 500 | 247 700 | 125 000 | 85 200 | 77 000 |
| Ärikasum | 122 134 | 157 822 | 142 578 | 102 272 | 56 716 | 38 161 | 24 758 | 14 878 | −3 632 | 1 302 |
| Töötajad | 23 | 29 | 30 | 19 | 12 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 717 546 | 633 603 | 427 034 | 344 651 | 233 295 | 166 093 | 122 693 | 90 925 | 76 118 | 80 699 |
| Kokku omakapital | 659 851 | 537 724 | 379 894 | 236 652 | 134 576 | 77 970 | 39 807 | 15 048 | 170 | 3 802 |
| Ärirentaablus % | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 12 | 2 | |
| Tööjõukulud | 996 789 | 1,28 mln | 1,21 mln | 833 789 | 442 468 | 292 763 | 183 743 | 87 905 | 70 491 | 53 145 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 699 | 2 739 | 2 511 | 2 733 | 2 296 | 3 647 | 2 289 | 1 825 | 1 103 | |
| Käibevara | 717 546 | 633 603 | 427 034 | 344 651 | 233 295 | 166 093 | 122 693 | 90 925 | 76 118 | 80 699 |
| Kohustused | 57 695 | 95 879 | 47 140 | 107 999 | 98 719 | 88 123 | 82 886 | 75 877 | 75 948 | 76 897 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 122 127 | 157 830 | 143 242 | 102 076 | 56 606 | 38 164 | 24 759 | 14 878 | −3 632 | 1 302 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 69202 | 1,22 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Raamatupidamisfirmade TOP | 18 | 6 | 9 | 16 | 12 |
| Gaselli TOP | 315 | 594 | 595-597 | 301 | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | - | 1421 | 182 |