INDSALU OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus.
Ettevõtte juht on Indrek Saluvee. Omanik on Indrek Saluvee.
INDSALU OÜ teenis 2025 aastal 2,55 miljoni eurose müügitulu juures 293 482 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Saluvee (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Saluvee | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
INDSALU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hoolekandeasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,55 mln | 1,9 mln | 1,23 mln | 853 160 | 676 207 | 550 629 | 222 599 | 126 422 | 95 408 | 28 458 |
| Ärikasum | 293 482 | 196 177 | 230 490 | 123 378 | 144 212 | −32 472 | −12 846 | 39 237 | 43 375 | 17 986 |
| Töötajad | 28 | 30 | 23 | 28 | 15 | 15 | 7 | |||
| Varad | 1 mln | 977 653 | 930 019 | 782 528 | 662 997 | 646 880 | 600 712 | 547 604 | 61 614 | 16 769 |
| Kokku omakapital | 556 925 | 474 862 | 370 213 | 180 474 | 68 087 | 6 757 | 50 797 | 96 598 | 61 098 | 15 552 |
| Ärirentaablus % | 12 | 10 | 19 | 14 | 21 | -6 | -6 | 31 | 45 | 63 |
| Tööjõukulud | 809 946 | 711 985 | 597 241 | 444 206 | 273 110 | 222 427 | 92 814 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 1 802 | 1 478 | 1 617 | 988 | 1 134 | 924 | 826 | |||
| Käibevara | 331 073 | 306 523 | 253 567 | 102 393 | 97 409 | 91 848 | 55 507 | 65 542 | 25 119 | 16 769 |
| Põhivara | 672 486 | 671 130 | 676 452 | 680 135 | 565 588 | 555 032 | 545 205 | 482 062 | 36 495 | 0 |
| Kohustused | 446 634 | 502 791 | 559 806 | 602 054 | 594 910 | 640 123 | 549 915 | 451 006 | 516 | 1 217 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 268 124 | 163 778 | 189 739 | 56 374 | 123 801 | −55 714 | −45 601 | 35 500 | 43 362 | 17 986 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 87301 | 2,42 mln | 95 | Jah |
| Hooldusraviasutuste tegevus | 87101 | 129 960 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 12 304 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.09.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 857 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 07.09.2026 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 850 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 24.08.2026 | TALLINNA SOTSIAAL- JA TERVISHOIUAMET | 83 451 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 24.08.2026 | RAKVERE LINNAVALITSUS | 2 740 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 12 304 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 18.08.2026 | MÄRJAMAA VALLAVALITSUS | 963 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 15.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 6 498 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 13.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 6 603 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 10.08.2026 | JÕHVI VALLAVALITSUS | 1 335 eurot | SOTSIAALTOETUSED Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 2026 | 2025 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 221 | 904 |
| Ida-Virumaa TOP | - | 55 |