FERSERIC OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus.
Ettevõtte juht on Aivar Kisant. Omanik on Aivar Kisant.
FERSERIC OÜ teenis 2024 aastal 9 968 eurose müügitulu juures −2 252 eurot ärikahjumit.
Seisuga 12.05.2026 on ettevõttel 331 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivar Kisant (63) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aivar Kisant | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 968 | 1 121 | 385 | 11 468 | 14 333 | 14 778 | 8 188 |
| Ärikasum | −2 252 | 921 | 385 | −464 | 1 369 | ||
| Töötajad | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 166 | 185 | 0 | 1 741 | 2 012 | ||
| Kokku omakapital | −2 103 | −933 | −1 811 | 905 | 1 369 | ||
| Ärirentaablus % | -23 | 82 | 100 | -3 | 9 | ||
| Tööjõukulud | 5 250 | 0 | 0 | 11 510 | 9 613 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 327 | 717 | 599 | ||||
| Käibevara | 166 | 185 | 0 | 1 741 | 2 012 | ||
| Kohustused | 2 269 | 1 118 | 1 811 | 836 | 643 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 252 | 921 | 385 | −464 | 1 366 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 96231 | 9 968 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kogumispensionimakse | 24 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 14 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 292 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 331 € | 0 € | 0 € |