ANSIKKER OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus.
Ettevõtte juht on Anastacia Viks. Omanik on KMAETKÄTT OÜ.
ANSIKKER OÜ teenis 2025 aastal 683 763 eurose müügitulu juures −99 801 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anastacia Viks (20) | |
| Kevir Viks (28) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KMAETKÄTT OÜ | 04.11.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
ANSIKKER OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehituspaigaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 683 763 | 1,34 mln | 873 511 | 901 214 | 1,14 mln | 994 475 | 849 831 | 216 231 | 141 978 | 17 174 |
| Ärikasum | −99 801 | 32 085 | −8 848 | 49 343 | 79 075 | −30 649 | 77 596 | 2 708 | 29 395 | −995 |
| Töötajad | 6 | 8 | 8 | 10 | 11 | 15 | 8 | 4 | 4 | 1 |
| Varad | 203 200 | 380 288 | 423 075 | 465 140 | 343 935 | 252 044 | 166 899 | 61 055 | 35 207 | 2 394 |
| Kokku omakapital | 84 321 | 188 234 | 167 496 | 196 190 | 153 177 | 77 304 | 110 662 | 33 462 | 30 900 | 1 505 |
| Ärirentaablus % | -15 | 2 | -1 | 5 | 7 | -3 | 9 | 1 | 21 | -6 |
| Tööjõukulud | 153 335 | 162 705 | 158 030 | 184 846 | 185 229 | 197 847 | 90 373 | 30 650 | 24 908 | 3 452 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 592 | 1 267 | 1 230 | 1 151 | 1 049 | 821 | 704 | 477 | 388 | 215 |
| Käibevara | 92 789 | 138 434 | 129 690 | 167 660 | 90 987 | 72 698 | 147 593 | 40 670 | 35 207 | 2 394 |
| Põhivara | 110 411 | 241 854 | 293 385 | 297 480 | 252 948 | 179 346 | 19 306 | 20 385 | ||
| Kohustused | 118 879 | 192 054 | 255 579 | 268 950 | 190 758 | 174 740 | 56 237 | 27 593 | 4 307 | 889 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −103 913 | 20 738 | −19 790 | 43 012 | 75 874 | −33 358 | 77 200 | 2 562 | 29 395 | −995 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 43222 | 683 763 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.01.2025 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 1 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 24.01.2025 | ELVA VALLAVALITSUS | 2 939 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 18.07.2024 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 13.09.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 144 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.07.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 422 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.06.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 2 009 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 07.06.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 1 199 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 09.05.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 846 eurot | MAJANDAMISKULUD Heitveekäitlus |
| 28.04.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 323 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 26.04.2023 | ELVA VALLAVALITSUS | 262 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2021 | |
|---|---|---|
| Ehituspaigaldusettevõtete TOP | 69 | - |
| Gaselli TOP | - | 383 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ansikker.ee | registreeritud | 23.03.2020 | Jah |