MARITTA LOOG OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on üldarstiabi.
Ettevõtte juht on Maritta Loog. Omanik on Maritta Loog.
MARITTA LOOG OÜ teenis 2025 aastal 348 662 eurose müügitulu juures −31 591 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Maritta Loog (59) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Maritta Loog | 01.09.2023 | 40 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 348 662 | 354 901 | 326 787 | 323 092 | 284 562 | 245 280 | 227 619 | 230 274 | 191 706 | 94 332 |
| Ärikasum | −31 591 | 14 895 | −13 128 | −4 781 | 22 953 | 22 346 | 25 965 | 30 490 | 37 735 | 540 |
| Töötajad | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 |
| Varad | 119 305 | 133 609 | 133 325 | 161 296 | 159 780 | 148 459 | 117 191 | 92 634 | 67 331 | 29 188 |
| Kokku omakapital | 89 793 | 121 384 | 125 515 | 153 643 | 158 424 | 135 471 | 113 125 | 87 160 | 64 170 | 26 435 |
| Ärirentaablus % | -9 | 4 | -4 | -1 | 8 | 9 | 11 | 13 | 20 | 1 |
| Tööjõukulud | 261 609 | 220 386 | 236 246 | 218 865 | 186 796 | 149 598 | 133 461 | 129 358 | 103 652 | 60 700 |
| Keskmine kuutöötasu | 4 073 | 4 575 | 3 678 | 3 408 | 2 327 | 1 863 | 1 662 | 1 611 | 1 291 | 1 260 |
| Käibevara | 83 670 | 85 795 | 73 312 | 160 554 | 150 115 | 129 871 | 95 510 | 63 230 | 65 104 | 26 218 |
| Põhivara | 35 635 | 47 814 | 60 013 | 742 | 9 665 | 18 588 | 21 681 | 29 404 | 2 227 | 2 970 |
| Kohustused | 29 512 | 12 225 | 7 810 | 7 653 | 1 356 | 12 988 | 4 066 | 5 474 | 3 161 | 2 753 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 591 | 14 895 | −13 128 | −4 781 | 22 953 | 22 346 | 25 965 | 30 490 | 37 735 | 540 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Üldarstiabi | 86211 | 348 662 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 2 179 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.09.2026 | TERVISEKASSA | 22 917 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.09.2026 | TERVISEKASSA | 974 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 1 562 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.08.2026 | TERVISEKASSA | 22 919 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.08.2026 | TERVISEKASSA | 761 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.07.2026 | TERVISEKASSA | 143 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.07.2026 | TERVISEKASSA | 4 922 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.07.2026 | TERVISEKASSA | 22 945 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 06.07.2026 | TERVISEKASSA | 1 289 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Põlvamaa TOP | 76 | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | 717-718 |