VANAVESKI OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, põhitegevusala on puhkemajad.
Ettevõtte juht on Tanel Paavo. Omanike hulgas on Tanel Paavo, Marek Talivere.
VANAVESKI OÜ teenis 2025 aastal 74 896 eurose müügitulu juures 12 160 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.10.2026 on ettevõttel 1 534 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tanel Paavo (44) | |
| Marek Talivere (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tanel Paavo | 24.10.2024 | 2 850 € | Ainuomand | |
| Marek Talivere | 24.10.2024 | 150 € | Ainuomand |
VANAVESKI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 896 | 75 720 | 68 417 | 78 147 | 125 056 | 134 420 | 200 662 | 41 116 | 131 471 | 170 193 |
| Ärikasum | 12 160 | 17 695 | 20 221 | 18 709 | 8 380 | 32 064 | 52 519 | −25 032 | −11 663 | −9 644 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 5 |
| Varad | 269 367 | 279 231 | 299 307 | 286 219 | 299 029 | 318 554 | 297 028 | 294 496 | 369 999 | 193 823 |
| Kokku omakapital | 53 193 | 52 388 | 51 304 | 50 139 | 49 589 | 60 433 | 44 171 | 26 932 | 88 316 | 125 912 |
| Ärirentaablus % | 16 | 23 | 30 | 24 | 7 | 24 | 26 | -61 | -9 | -6 |
| Tööjõukulud | 4 742 | 5 489 | 5 820 | 6 089 | 26 790 | 17 742 | 27 787 | 7 752 | 51 421 | 70 194 |
| Keskmine kuutöötasu | 295 | 342 | 362 | 190 | 834 | 368 | 577 | 483 | 1 068 | 874 |
| Käibevara | 29 397 | 29 520 | 39 855 | 44 767 | 47 836 | 57 620 | 26 353 | 14 408 | 41 583 | 19 958 |
| Põhivara | 239 970 | 249 711 | 259 452 | 241 452 | 251 193 | 260 934 | 270 675 | 280 088 | 328 416 | 173 865 |
| Kohustused | 216 174 | 226 843 | 248 003 | 236 080 | 249 440 | 258 121 | 252 857 | 267 564 | 281 683 | 67 911 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 805 | 1 084 | 1 165 | 550 | −10 844 | 16 262 | 17 239 | −61 383 | −37 596 | −11 388 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puhkemajad | 55202 | 74 896 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 1 522 € | 1 522 € | 0 € |
| Intress | 12 € | 12 € | 0 € |
| Kokku | 1 534 € | 1 534 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | KAITSERESSURSSIDE AMET | 2 607 eurot | TÖÖJÕUKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 19.01.2026 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 1 686 eurot | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 19.01.2026 | REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM | 235 eurot | TÖÖJÕUKULUD Põllumajandus |
| 14.11.2025 | MAA- JA RUUMIAMET | 700 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 15.09.2025 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 987 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 03.09.2025 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 1 099 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 08.05.2025 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 580 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 02.05.2025 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 709 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 17.02.2025 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 1 872 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 24.01.2025 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 1 867 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| vanaveskipuhkekeskus.ee | registreeritud | 24.04.2013 | Jah |