A4 HALDUS OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms).
Ettevõtte juht on Mario Kirsipuu. Omanik on Mario Kirsipuu.
A4 HALDUS OÜ teenis 2025 aastal 650 229 eurose müügitulu juures 393 407 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mario Kirsipuu (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mario Kirsipuu | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NARVA MNT 48 HOLDING OÜ | 01.09.2023 | 500 € | ainuomand |
A4 HALDUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvara korrashoid, Kinnisvarahaldus ja -hooldamine, Kinnisvarahaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 650 229 | 768 773 | 617 768 | 661 443 | 574 304 | 393 485 | 331 140 | 193 509 | 187 558 | 202 730 |
| Ärikasum | 393 407 | 290 134 | 113 495 | 102 325 | 77 953 | 45 083 | 40 672 | −45 540 | −18 125 | 45 023 |
| Töötajad | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 1,34 mln | 896 495 | 734 995 | 672 122 | 428 579 | 237 280 | 123 636 | 72 466 | 127 649 | 149 478 |
| Kokku omakapital | 968 341 | 654 587 | 383 653 | 288 884 | 195 119 | 120 021 | 76 725 | 36 053 | 81 593 | 99 718 |
| Ärirentaablus % | 61 | 38 | 18 | 15 | 14 | 11 | 12 | -24 | -10 | 22 |
| Tööjõukulud | 150 758 | 111 112 | 77 861 | 63 482 | 61 044 | 44 377 | 39 077 | 27 750 | 30 265 | 13 809 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 878 | 1 730 | 1 616 | 1 318 | 1 267 | 921 | 1 217 | 864 | 942 | 430 |
| Käibevara | 160 070 | 277 662 | 112 704 | 84 223 | 74 693 | 207 992 | 102 390 | 56 769 | 113 533 | 127 302 |
| Põhivara | 1,18 mln | 618 833 | 622 291 | 587 899 | 353 886 | 29 288 | 21 246 | 15 697 | 14 116 | 22 176 |
| Kohustused | 369 732 | 241 908 | 351 342 | 383 238 | 233 460 | 117 259 | 46 911 | 36 413 | 46 056 | 49 760 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 388 754 | 270 934 | 94 769 | 93 765 | 75 098 | 43 296 | 40 672 | −45 540 | −18 125 | 45 174 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 68321 | 650 229 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.11.2022 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 2 117 eurot | MUUD TOETUSED Muu energia- ja soojamajandus |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Kinnisvarahooldajate TOP | 2 | 34 | - |
| Gaselli TOP | - | 1817 | 919-921 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| a4.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |