SALTO ARHITEKTID OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on arhitektitegevused.
Ettevõtte juhid on Ralf Lõoke ja Maarja Kask. Omanike hulgas on Ralf Lõoke, Maarja Kask, Ragnar Põllukivi.
SALTO ARHITEKTID OÜ teenis 2025 aastal 898 974 eurose müügitulu juures 198 801 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ralf Lõoke | 06.06.2024 | 1 208 € | Ainuomand | |
| Maarja Kask | 06.06.2024 | 1 208 € | Ainuomand | |
| Ragnar Põllukivi | 06.06.2024 | 268 € | Ainuomand |
SALTO ARHITEKTID OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Arhitektid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 898 974 | 984 094 | 793 724 | 1,3 mln | 1,09 mln | 1,72 mln | 839 323 | 817 285 | 613 636 | 350 287 |
| Ärikasum | 198 801 | 176 752 | 151 494 | 346 119 | 243 438 | 365 790 | 89 475 | 182 439 | 56 315 | 73 927 |
| Töötajad | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9 | 10 | 8 | 6 |
| Varad | 246 393 | 175 956 | 236 563 | 240 680 | 196 253 | 178 217 | 377 441 | 140 336 | 87 032 | 111 691 |
| Kokku omakapital | 173 601 | 102 423 | 115 406 | 152 162 | 108 655 | 92 391 | 126 686 | 97 267 | 23 582 | 78 516 |
| Ärirentaablus % | 22 | 18 | 19 | 27 | 22 | 21 | 11 | 22 | 9 | 21 |
| Tööjõukulud | 333 919 | 312 883 | 292 994 | 299 399 | 280 008 | 306 915 | 255 817 | 282 396 | 186 534 | 120 945 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 600 | 2 165 | 2 028 | 2 072 | 1 938 | 1 912 | 1 770 | 1 759 | 1 452 | 1 255 |
| Käibevara | 245 048 | 175 956 | 219 884 | 218 067 | 165 697 | 172 860 | 370 631 | 133 159 | 81 465 | 101 956 |
| Põhivara | 1 345 | 0 | 16 679 | 22 613 | 30 556 | 5 357 | 6 810 | 7 177 | 5 567 | 9 735 |
| Kohustused | 72 792 | 73 533 | 121 157 | 88 518 | 87 598 | 85 826 | 250 755 | 43 069 | 63 450 | 33 175 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 199 384 | 177 063 | 153 302 | 346 062 | 243 434 | 365 718 | 89 427 | 182 435 | 56 316 | 73 927 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arhitektitegevused | 71111 | 898 974 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | TALLINNA LINNAPLANEERIMISE AMET | 1 736 eurot | MAJANDAMISKULUD Kommunaalmajanduse arendamine |
| 18.05.2026 | HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM | 6 200 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 12.09.2025 | SAKU VALLAVALITSUS | 20 000 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.08.2025 | SAKU VALLAVALITSUS | 20 000 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.08.2025 | TALLINNA LINNATEATER | 59 480 eurot | PÕHIVARA Teatrid |
| 25.07.2025 | SAKU VALLAVALITSUS | 8 666 eurot | PÕHIVARA Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.03.2025 | RAE VALLAVALITSUS | 50 874 eurot | PÕHIVARA Valla- ja linnavalitsus |
| 31.12.2024 | TALLINNA LINNATEATER | 157 990 eurot | PÕHIVARA Teatrid |
| 21.11.2024 | RAE VALLAVALITSUS | 213 671 eurot | PÕHIVARA Valla- ja linnavalitsus |
| 07.11.2024 | RAE VALLAVALITSUS | 35 612 eurot | PÕHIVARA Valla- ja linnavalitsus |
| 2025 | 2022 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|
| Arhitektuuribüroode TOP | 11 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | 574 | 710 | 121 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| salto.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |