SILVENTO AM OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus.
Ettevõtte juht on Andres Mõis. Omanike hulgas on Andres Mõis, Rima Mõis.
SILVENTO AM OÜ teenis 2025 aastal 210 570 eurose müügitulu juures 10 469 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andres Mõis (54) | |
| Rima Mõis (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andres Mõis | 26.06.2025 | 96 500 € | Ainuomand | |
| Rima Mõis | 03.09.2023 | 64 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 210 570 | 302 187 | 339 291 | 280 807 | 156 436 | 141 090 | 156 226 | 70 079 | 56 995 | 41 113 |
| Ärikasum | 10 469 | 64 907 | 78 379 | 15 106 | 1 917 | 13 886 | 1 500 | 1 212 | 6 964 | −10 878 |
| Töötajad | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 590 938 | 555 273 | 511 837 | 363 154 | 303 158 | 145 870 | 108 432 | 61 196 | 43 460 | 34 436 |
| Kokku omakapital | 336 239 | 306 670 | 223 276 | 94 327 | 81 276 | 49 882 | 35 996 | 34 496 | 21 284 | −7 680 |
| Ärirentaablus % | 5 | 21 | 23 | 5 | 1 | 10 | 1 | 2 | 12 | -26 |
| Tööjõukulud | 37 171 | 51 797 | 43 427 | 42 345 | 23 945 | 28 341 | 20 659 | 3 625 | 3 302 | 3 568 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 158 | 1 075 | 902 | 659 | 497 | 588 | 429 | 226 | 206 | 222 |
| Käibevara | 24 464 | 8 608 | 28 992 | 105 322 | 112 071 | 66 965 | 48 173 | 46 003 | 36 890 | 24 492 |
| Põhivara | 566 474 | 546 665 | 482 845 | 257 832 | 191 087 | 78 905 | 60 259 | 15 193 | 6 570 | 9 944 |
| Kohustused | 254 699 | 248 603 | 288 561 | 268 827 | 221 882 | 95 988 | 72 436 | 26 700 | 22 176 | 42 116 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5 569 | 58 394 | 73 368 | 13 051 | 1 394 | 13 886 | 1 500 | 1 212 | 6 964 | −10 878 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 01192 | 84 228 | 40 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 84 228 | 40 | Ei |
| Muu puhastustegevus | 81231 | 42 114 | 20 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.09.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 750 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.08.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 3 125 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 14.08.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 750 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 11.08.2026 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 2 414 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 10.08.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 347 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 22.07.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 2 158 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 16.07.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 750 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.07.2026 | LÄÄNERANNA VALLAVALITSUS | 632 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 09.07.2026 | PÄRNU LINNAVALITSUS | 4 786 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 25.06.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 2 877 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2025 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 429 |