INNOTIA EESTI OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, konsultatsioonid, põhitegevusala on äri- ja muu juhtimisalane nõustamine.
Ettevõtte juhid on Jutta Johanna Ehder-Lokkinen ja Mika Ensio Lokkinen. Omanike hulgas on Jutta Johanna Ehder-Lokkinen, Mika Ensio Lokkinen.
INNOTIA EESTI OÜ teenis 2025 aastal 25,73 miljoni eurose müügitulu juures 3,38 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jutta Johanna Ehder-Lokkinen (56) | |
| Mika Ensio Lokkinen (60) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jutta Johanna Ehder-Lokkinen | 03.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Mika Ensio Lokkinen | 03.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PICOTE EESTI OÜ | 02.09.2023 | 2 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25,73 mln | 18,95 mln | 463 497 | 371 409 | 446 844 | 367 195 | 324 193 | 429 794 | 443 137 | 462 937 | ||
| Ärikasum | 3,38 mln | 1,29 mln | 79 357 | 40 087 | 165 421 | 161 382 | 70 227 | 155 945 | 96 937 | 120 517 | ||
| Töötajad | 100 | 103 | 0 | 0 | ||||||||
| Varad | 13,61 mln | 11,57 mln | 1,8 mln | 1,78 mln | 1,59 mln | 1,28 mln | 893 487 | 806 943 | 696 156 | 583 772 | ||
| Kokku omakapital | 10,14 mln | 7,59 mln | 1,65 mln | 1,56 mln | 1,28 mln | 1,07 mln | 855 492 | 738 265 | 576 057 | 481 483 | ||
| Ärirentaablus % | 13 | 7 | 17 | 11 | 37 | 44 | 22 | 36 | 22 | 26 | ||
| Tööjõukulud | 5,77 mln | 5,31 mln | 139 067 | 97 878 | 75 364 | 63 550 | 76 314 | 104 913 | 78 801 | 92 099 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 3 593 | 3 208 | ||||||||||
| Käibevara | 8,94 mln | 6,97 mln | 210 706 | 198 899 | 289 737 | 231 136 | 203 658 | 125 927 | 264 490 | 159 705 | ||
| Põhivara | 4,67 mln | 4,59 mln | 1,59 mln | 1,58 mln | 1,3 mln | 1,05 mln | 689 829 | 681 016 | 431 666 | 424 067 | ||
| Kohustused | 3,47 mln | 3,98 mln | 149 369 | 214 106 | 310 625 | 215 787 | 37 995 | 68 678 | 120 099 | 102 289 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 3,26 mln | 1,15 mln | 98 532 | 285 870 | 211 463 | 209 755 | 117 227 | 216 801 | 94 573 | 118 712 | ||
| Dividendid | 50 000 | 30 140 | 16 924 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 432 835 | 96 | Jah |
| Külalistemajad | 55103 | 16 605 | 4 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2026 | 2012 | |
|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 367 | - |
| Gaselli TOP | - | 32 |