KINBASS OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kaubandus, põhitegevusala on muud eriehitustööd.
Ettevõtte juhid on Mattias Saare ja Toomas Saare. Omanike hulgas on Toomas Saare, Mattias Saare.
KINBASS OÜ teenis 2025 aastal 976 546 eurose müügitulu juures 223 906 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Toomas Saare (61) | |
| Mattias Saare (34) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Toomas Saare | 01.09.2023 | 1 792 € | Ainuomand | |
| Mattias Saare | 01.09.2023 | 768 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 976 546 | 966 779 | 904 300 | 978 946 | 991 256 | 747 982 | 701 233 | 608 625 | 374 420 | 271 541 |
| Ärikasum | 223 906 | 61 060 | 108 855 | 115 649 | 223 216 | 59 301 | 81 752 | 119 586 | 102 779 | 40 146 |
| Töötajad | 8 | 8 | 7 | 8 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Varad | 1,18 mln | 993 541 | 1,02 mln | 798 940 | 742 930 | 560 207 | 571 917 | 539 888 | 435 810 | 438 796 |
| Kokku omakapital | 1,04 mln | 839 206 | 838 897 | 765 075 | 676 399 | 498 394 | 478 821 | 443 180 | 346 839 | 304 755 |
| Ärirentaablus % | 23 | 6 | 12 | 12 | 23 | 8 | 12 | 20 | 27 | 15 |
| Tööjõukulud | 151 585 | 140 773 | 144 362 | 147 760 | 114 188 | 98 807 | 79 464 | 66 357 | 60 122 | 39 466 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 180 | 1 096 | 1 284 | 1 150 | 1 016 | 879 | 825 | 689 | 624 | 492 |
| Käibevara | 861 370 | 666 335 | 684 331 | 634 633 | 572 987 | 381 150 | 387 096 | 347 018 | 236 817 | 228 880 |
| Põhivara | 317 654 | 327 206 | 331 937 | 164 307 | 169 943 | 179 057 | 184 821 | 192 870 | 198 993 | 209 916 |
| Kohustused | 136 601 | 154 335 | 177 371 | 33 865 | 66 531 | 61 813 | 93 096 | 96 708 | 88 971 | 134 041 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 215 140 | 47 902 | 100 114 | 113 450 | 221 004 | 56 574 | 79 130 | 117 341 | 101 085 | 38 682 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud eriehitustööd | 43999 | 751 380 | 77 | Jah |
| Rõivaste jaemüük | 47711 | 225 166 | 23 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 410 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 11.09.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 07.08.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 1 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 24.07.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 555 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 08.07.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 2 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 06.07.2026 | PÄRNU LASTEAED MAI | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 03.07.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 1 593 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 17.06.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 860 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 11.06.2026 | PÄRNU KASTANI LASTEAED | 122 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 04.06.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 2 697 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2025 | 2024 | 2020 | 2019 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Perefirmade TOP | 170 | 155-156 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 631 | 838 | 266 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kinbass.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| spamaailm.ee | registreeritud | 31.03.2021 | Jah |
| tööriie.ee | registreeritud | 28.07.2016 | Jah |