MELIAN GRUPP OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on masinate ja seadmete remont ning hooldus.
Ettevõtte juht on Margus Ristlaan. Omanik on Margus Ristlaan.
MELIAN GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 1,73 miljoni eurose müügitulu juures 194 125 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Ristlaan (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Ristlaan | 11.07.2024 | 3 384 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,73 mln | 1,95 mln | 1,41 mln | 1,51 mln | 1,3 mln | 1,11 mln | 1,36 mln | 1,68 mln | 1,26 mln | 1,4 mln | ||
| Ärikasum | 194 125 | 140 449 | −100 466 | 103 727 | −47 232 | 7 916 | −188 866 | 159 283 | −28 379 | 229 589 | ||
| Töötajad | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | ||
| Varad | 662 874 | 583 368 | 594 619 | 525 525 | 448 833 | 483 881 | 590 040 | 682 581 | 575 541 | 460 196 | ||
| Kokku omakapital | 582 703 | 388 146 | 285 217 | 386 723 | 282 946 | 329 010 | 320 655 | 509 814 | 350 145 | 378 607 | ||
| Ärirentaablus % | 11 | 7 | -7 | 7 | -4 | 1 | -14 | 9 | -2 | 16 | ||
| Tööjõukulud | 217 877 | 245 256 | 224 171 | 226 023 | 206 947 | 218 578 | 224 578 | 196 333 | 162 618 | 119 406 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 262 | 2 546 | 2 327 | 2 011 | 1 611 | 1 945 | 1 998 | 2 038 | 1 688 | 1 487 | ||
| Käibevara | 643 792 | 559 349 | 563 558 | 499 982 | 418 059 | 439 051 | 559 167 | 644 988 | 541 225 | 419 735 | ||
| Põhivara | 19 082 | 24 019 | 31 061 | 25 543 | 30 774 | 44 830 | 30 873 | 37 593 | 34 316 | 40 461 | ||
| Kohustused | 80 171 | 195 222 | 309 402 | 138 802 | 165 887 | 154 871 | 269 385 | 172 767 | 225 396 | 81 589 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 194 557 | 140 429 | −101 506 | 103 777 | −46 064 | 8 355 | −189 159 | 159 669 | −28 462 | 229 174 | ||
| Dividendid | 3 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33121 | 1,73 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 5 553 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 14.03.2026 | EESTI LIINIRONGID AS | 1 231 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 10.10.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 2 630 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 19.09.2025 | TALLINNA TÖÖSTUSHARIDUSKESKUS | 130 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 25.08.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 173 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 22.08.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 173 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 25.06.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 423 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 23.06.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 423 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 10.06.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 3 962 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 06.05.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 280 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 2025 | 2024 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 211 | 1131 | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 357 | 407 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| maxkat.ee | registreeritud | 26.02.2024 | Jah |
| meliangrupp.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |