BONADENTA OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Piret Nõmm. Omanik on Kiira Paju.
BONADENTA OÜ teenis 2025 aastal 108 882 eurose müügitulu juures −8 054 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Piret Nõmm (50) | |
| Kiira Paju (82) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kiira Paju | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
BONADENTA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 882 | 127 853 | 142 000 | 151 164 | 145 453 | 138 009 | 162 149 | 188 308 | 158 717 | 166 804 |
| Ärikasum | −8 054 | 8 132 | 3 188 | 13 534 | 11 353 | 19 288 | −2 954 | 5 367 | −11 253 | 9 488 |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 |
| Varad | 70 301 | 80 119 | 77 372 | 68 829 | 59 902 | 40 472 | 17 594 | 25 926 | 17 651 | 26 018 |
| Kokku omakapital | 55 530 | 63 776 | 55 993 | 53 256 | 40 029 | 28 972 | 5 874 | 8 053 | 2 686 | 14 279 |
| Ärirentaablus % | -7 | 6 | 2 | 9 | 8 | 14 | -2 | 3 | -7 | 6 |
| Tööjõukulud | 72 559 | 77 571 | 89 352 | 80 178 | 78 545 | 68 920 | 92 377 | 101 568 | 87 538 | 85 680 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 506 | 1 610 | 1 855 | 1 248 | 1 223 | 1 073 | 1 438 | 1 265 | 1 363 | 1 067 |
| Käibevara | 20 285 | 18 288 | 23 205 | 7 799 | 28 401 | 15 766 | 8 244 | 18 087 | 10 896 | 20 316 |
| Põhivara | 50 016 | 61 831 | 54 167 | 61 030 | 31 501 | 24 706 | 9 350 | 7 839 | 6 755 | 5 702 |
| Kohustused | 14 771 | 16 343 | 21 379 | 15 573 | 19 873 | 11 500 | 11 720 | 17 873 | 14 965 | 11 739 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8 247 | 7 784 | 2 737 | 13 227 | 11 057 | 19 288 | −2 954 | 5 367 | −11 253 | 9 407 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 108 882 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | TERVISEKASSA | 673 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 25.09.2026 | TERVISEKASSA | 215 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 289 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 18.09.2026 | TERVISEKASSA | 285 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 1 038 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 04.09.2026 | TERVISEKASSA | 450 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.09.2026 | TERVISEKASSA | 422 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.08.2026 | TERVISEKASSA | 471 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 405 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.08.2026 | TERVISEKASSA | 224 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |