MIHKLI 2 OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on piimakarjakasvatus.
Ettevõtte juht on Aivo Põder. Omanik on Allan Põder.
MIHKLI 2 OÜ teenis 2025 aastal 302 538 eurose müügitulu juures 7 207 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivo Põder (63) | |
| Allan Põder (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Allan Põder | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
MIHKLI 2 OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus, Põllumajandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 302 538 | 230 409 | 204 769 | 279 711 | 155 872 | 189 730 | 165 726 | 153 778 | 191 268 | 115 707 | ||
| Ärikasum | 7 207 | 26 691 | −33 151 | 24 189 | 13 923 | 3 528 | 33 491 | 117 628 | 47 602 | 42 300 | ||
| Töötajad | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | ||
| Varad | 529 621 | 546 992 | 544 291 | 636 459 | 563 760 | 482 659 | 489 196 | 443 776 | 331 433 | 324 911 | ||
| Kokku omakapital | 416 719 | 414 057 | 395 399 | 433 388 | 412 522 | 400 586 | 399 724 | 369 557 | 256 016 | 209 719 | ||
| Ärirentaablus % | 2 | 12 | -16 | 9 | 9 | 2 | 20 | 76 | 25 | 37 | ||
| Tööjõukulud | 28 653 | 23 612 | 12 294 | 9 305 | 12 303 | 12 603 | 13 090 | 17 741 | 19 630 | 19 839 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 595 | 490 | 383 | 580 | 383 | 392 | 815 | 552 | 408 | 412 | ||
| Käibevara | 200 292 | 142 141 | 136 112 | 239 711 | 211 439 | 158 564 | 125 680 | 62 481 | 114 775 | 87 642 | ||
| Põhivara | 329 329 | 404 851 | 408 179 | 396 748 | 352 321 | 324 095 | 363 516 | 381 295 | 216 658 | 237 269 | ||
| Kohustused | 112 902 | 132 935 | 148 892 | 203 071 | 151 238 | 82 073 | 89 472 | 74 219 | 75 417 | 115 192 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 662 | 18 658 | −37 989 | 20 866 | 11 936 | 862 | 30 167 | 113 541 | 46 298 | 39 879 | ||
| Dividendid | 210 873 | 210 873 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Piimakarjakasvatus | 01411 | 302 538 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 28 325 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 28 750 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 31 173 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 20 945 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 27 025 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 29.01.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 651 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 63 285 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.03.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 356 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 27.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 175 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 393 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |