YES CATERING OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juht on Madis Rõuk. Omanik on Madis Rõuk.
YES CATERING OÜ teenis 2025 aastal 468 342 eurose müügitulu juures 3 512 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 on ettevõttel 10 065 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Madis Rõuk (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Madis Rõuk | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
YES CATERING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 468 342 | 386 525 | 298 088 | 68 253 | 0 | |
| Ärikasum | 3 512 | 4 707 | 9 717 | 16 830 | 0 | 0 |
| Töötajad | 3 | 3 | 2 | 0 | ||
| Varad | 78 325 | 65 503 | 57 590 | 30 193 | 0 | |
| Kokku omakapital | 33 578 | 30 062 | 26 546 | 16 829 | 0 | |
| Ärirentaablus % | 1 | 1 | 3 | 25 | ||
| Tööjõukulud | 113 912 | 117 499 | 87 799 | 11 114 | 0 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 365 | 2 439 | 2 734 | |||
| Käibevara | 60 512 | 46 659 | 40 639 | 30 193 | 0 | |
| Põhivara | 17 813 | 18 844 | 16 951 | |||
| Kohustused | 44 747 | 35 441 | 31 044 | 13 364 | 0 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 516 | 4 766 | 9 717 | 16 830 | 0 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 468 342 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 10 065 € | 10 065 € | 0 € |
| Kokku | 10 065 € | 10 065 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 2 816 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 07.07.2026 | RIIGIKANTSELEI | 450 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 07.07.2026 | RIIGIKANTSELEI | 210 eurot | TÖÖJÕUKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 19.06.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 157 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 19.06.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 944 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 16.06.2026 | SOTSIAALMINISTEERIUM | 901 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 16.06.2026 | SOTSIAALMINISTEERIUM | 590 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 28.05.2026 | STATISTIKAAMET | 360 eurot | TÖÖJÕUKULUD Planeerimis- ja statistikateenused |
| 14.05.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 143 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 14.05.2026 | TALLINNA STRATEEGIAKESKUS | 11 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavalitsus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| koplikook.ee | registreeritud | 05.06.2023 | Jah |