HANKASPORT OÜ on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.
Ettevõtte juhid on Ivar Vendelin ja Mart Poom. Omanike hulgas on Mart Poom, MIRROW INSTITUTE OÜ.
HANKASPORT OÜ teenis 2025 aastal 438 338 eurose müügitulu juures −18 657 eurot ärikahjumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mart Poom (54) | |
| Ivar Vendelin (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mart Poom | 01.09.2023 | 5 000 € | Ainuomand | |
| MIRROW INSTITUTE OÜ | 21.05.2024 | 5 000 € | Ainuomand |
HANKASPORT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutusasutused, Hotellid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 438 338 | 357 788 | 343 671 | 347 775 | 239 586 | 192 054 | 338 668 | 329 559 | 273 232 | 189 064 |
| Ärikasum | −18 657 | −75 497 | 3 678 | −25 646 | 2 067 | −7 870 | 238 399 | 2 369 | −22 029 | 383 217 |
| Töötajad | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 5 | 10 | 10 | 9 | 5 |
| Varad | 2,43 mln | 2,44 mln | 2,1 mln | 2,14 mln | 2,21 mln | 2,21 mln | 2,26 mln | 2,3 mln | 2,33 mln | 2,4 mln |
| Kokku omakapital | 1,8 mln | 1,85 mln | 1,93 mln | 1,94 mln | 1,97 mln | 1,97 mln | 1,99 mln | 1,76 mln | 1,76 mln | 1,8 mln |
| Ärirentaablus % | -4 | -21 | 1 | -7 | 1 | -4 | 70 | 1 | -8 | 203 |
| Tööjõukulud | 147 093 | 145 079 | 110 556 | 112 050 | 91 243 | 80 553 | 114 979 | 99 825 | 90 577 | 51 080 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 018 | 1 004 | 765 | 775 | 710 | 1 003 | 716 | 622 | 627 | 636 |
| Käibevara | 17 116 | 9 166 | 38 130 | 40 040 | 75 356 | 32 465 | 29 677 | 40 995 | 20 282 | 34 834 |
| Põhivara | 2,41 mln | 2,43 mln | 2,06 mln | 2,1 mln | 2,13 mln | 2,18 mln | 2,23 mln | 2,26 mln | 2,3 mln | 2,36 mln |
| Kohustused | 629 716 | 584 968 | 162 928 | 206 717 | 241 314 | 242 352 | 271 803 | 546 596 | 561 923 | 599 047 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −52 594 | −83 540 | −1 812 | −30 611 | −3 660 | −14 423 | 230 294 | −7 859 | −33 715 | 376 056 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 209 095 | 49 | Jah |
| Motellid ja muu sarnane majutus | 55102 | 131 247 | 31 | Ei |
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 87 313 | 20 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.09.2025 | TALLINNA RAHUMÄE PÕHIKOOL | 421 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 30.06.2025 | EESTI LAULU- JA TANTSUPEO SA | 3 514 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 30.05.2025 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 249 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 13.12.2024 | NÕMME VABA AJA KESKUS | 556 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 21.11.2024 | NÕMME VABA AJA KESKUS | 787 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 21.10.2024 | NÕMME VABA AJA KESKUS | 611 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 16.10.2024 | TALLINNA RAHUMÄE PÕHIKOOL | 660 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 01.07.2024 | NÕMME VABA AJA KESKUS | 112 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 25.06.2024 | NÕMME VABA AJA KESKUS | 469 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 27.05.2024 | NÕMME VABA AJA KESKUS | 335 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| mjkeskus.ee | registreeritud | 27.04.2016 | Jah |