BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Aaro Lode ja Aigars Kaugars. Omanik on SIA "BR Group".
BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS teenis 2025 aastal 38,56 miljoni eurose müügitulu juures 3,46 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SIA "BR Group" | 19.04.2024 | 47 500 € | Ainuomand |
BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38,56 mln | 37,96 mln | 32,93 mln | 22,72 mln | 15,47 mln | 12,64 mln | 16,51 mln | 13,91 mln | 12,3 mln | 11,59 mln | ||
| Ärikasum | 3,46 mln | 5,63 mln | 4,43 mln | 463 000 | −7 000 | −199 000 | 638 000 | 458 000 | 631 000 | 544 000 | ||
| Töötajad | 673 | 648 | 571 | 524 | 402 | 353 | 432 | 433 | 404 | 409 | ||
| Varad | 10,51 mln | 11,04 mln | 8,6 mln | 4,41 mln | 3,69 mln | 2,94 mln | 3,72 mln | 3,32 mln | 2,73 mln | 2,36 mln | ||
| Kokku omakapital | 6,26 mln | 4,25 mln | 5,39 mln | 1,56 mln | 1,1 mln | 1,12 mln | 1,31 mln | 1,03 mln | 1,1 mln | 1,03 mln | ||
| Ärirentaablus % | 9 | 15 | 13 | 2 | 0 | -2 | 4 | 5 | 4 | 2 | ||
| Tööjõukulud | 14,43 mln | 13,06 mln | 11,03 mln | 8,9 mln | 6,83 mln | 6,29 mln | 6,75 mln | 5,44 mln | 4,7 mln | 4,35 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 336 | 1 255 | 1 203 | 1 057 | 1 058 | 1 109 | 973 | 662 | 648 | |||
| Käibevara | 7,94 mln | 8,48 mln | 6,26 mln | 2,96 mln | 2,5 mln | 2,19 mln | 2,97 mln | 2,75 mln | 2,11 mln | 1,63 mln | ||
| Põhivara | 2,57 mln | 2,56 mln | 2,35 mln | 1,45 mln | 1,19 mln | 745 000 | 749 000 | 571 000 | 617 000 | 728 000 | ||
| Kohustused | 4,24 mln | 6,8 mln | 3,22 mln | 2,85 mln | 2,59 mln | 1,82 mln | 2,41 mln | 2,28 mln | 1,63 mln | 1,32 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 3,42 mln | 5,71 mln | 4,45 mln | 459 000 | −16 000 | −192 000 | 638 000 | 458 000 | 631 000 | 544 000 | ||
| Dividendid | 1,09 mln | 5,5 mln | 700 000 | 0 | 100 000 | 420 000 | 0 | 450 000 | 300 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 38,56 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | TARTU LASTEAED PIILUPESA | 65 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 22.09.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 131 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 17.09.2026 | TARTU KARLOVA LASTEAED | 13 114 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 17.09.2026 | TARTU LASTEAED POKU | 8 646 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 14.09.2026 | TARTU LASTEAED HELLIK | 9 130 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 14.09.2026 | TARTU LASTEAED MÕMMIK | 9 686 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.09.2026 | TARTU LASTEAED RUKKILILL | 2 099 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.09.2026 | TARTU LASTEAED TRIPSIK | 14 903 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.09.2026 | TARTU LASTEAED RISTIKHEIN | 9 628 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.09.2026 | TARTU LASTEAED PIILUPESA | 11 229 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 4 | 1 | 29 | 34 | 40-41 | 9 | 23 | 17 | 15 | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 144 | 123 | - | - | - | - | - | - | - | 492 | 442 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| brekoolitused.ee | registreeritud | 27.01.2020 | Jah |
| eined.ee | registreeritud | 11.04.2022 | Jah |
| toitkooli.ee | registreeritud | 23.07.2019 | Jah |
| tööootab.ee | registreeritud | 14.05.2018 | Jah |