TARKLEON OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Tarmo Kalbus. Omanik on Tarmo Kalbus.
TARKLEON OÜ teenis 2024 aastal 800 401 eurose müügitulu juures 79 048 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tarmo Kalbus (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tarmo Kalbus | 01.09.2023 | 41 200 € | ainuomand |
TARKLEON OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 800 401 | 1,11 mln | 660 909 | 513 020 | 567 090 | 323 449 | 371 209 | 228 642 | 170 695 | 99 869 |
| Ärikasum | 79 048 | 343 520 | 37 758 | 29 474 | 2 547 | 55 158 | 88 720 | 42 464 | 55 837 | 6 495 |
| Töötajad | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 | 4 | 2 |
| Varad | 735 338 | 800 310 | 521 734 | 285 321 | 285 745 | 286 932 | 261 327 | 171 833 | 140 413 | 93 329 |
| Kokku omakapital | 505 606 | 466 664 | 248 030 | 210 287 | 209 999 | 207 530 | 232 722 | 144 002 | 101 593 | 45 756 |
| Ärirentaablus % | 10 | 31 | 6 | 6 | 0 | 17 | 24 | 19 | 33 | 7 |
| Tööjõukulud | 137 455 | 128 708 | 110 116 | 94 026 | 86 718 | 72 081 | 49 088 | 37 867 | 23 552 | 9 242 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 070 | 1 002 | 857 | 732 | 675 | 561 | 510 | 393 | 367 | 288 |
| Käibevara | 707 104 | 766 698 | 521 734 | 285 321 | 285 745 | 286 932 | 261 327 | 171 833 | 140 413 | 93 329 |
| Põhivara | 28 234 | 33 612 | ||||||||
| Kohustused | 229 732 | 333 646 | 273 704 | 75 034 | 75 746 | 79 402 | 28 605 | 27 831 | 38 820 | 47 573 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 39 630 | 312 269 | 37 743 | 29 474 | 2 469 | 55 158 | 88 720 | 42 464 | 55 837 | 6 495 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 800 401 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.03.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 193 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.06.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 587 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.08.2021 | TORI VALLAVALITSUS | 9 744 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 16.02.2021 | EESTI TÖÖTUKASSA | 402 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 13.01.2021 | EESTI TÖÖTUKASSA | 293 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2025 | 2020 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 198 | 1030 |