PONTU OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, kaubandus, põhitegevusala on lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük.
Ettevõtte juht on Renaltini Vilipus. Omanik on Renaltini Vilipus.
PONTU OÜ teenis 2023 aastal 217 797 eurose müügitulu juures 64 287 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.10.2026 on ettevõttel 2 669 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Renaltini Vilipus (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Renaltini Vilipus | 01.09.2023 | 3 200 € | Ainuomand |
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 217 797 | 167 110 | 206 940 | 152 543 | 90 553 | 73 029 | 46 997 | 21 844 | 6 555 |
| Ärikasum | 64 287 | 19 901 | 125 068 | 8 962 | 3 015 | 2 486 | −18 328 | −7 676 | |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Varad | 360 698 | 271 816 | 254 125 | 201 082 | 157 668 | 87 829 | 7 949 | 2 561 | |
| Kokku omakapital | 199 843 | 151 096 | 145 881 | 13 157 | 12 553 | 11 935 | −4 269 | −7 676 | |
| Ärirentaablus % | 30 | 12 | 60 | 6 | 3 | 3 | -117 | ||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | ||||||
| Käibevara | 315 518 | 219 486 | 197 279 | 144 433 | 117 552 | 61 847 | 3 992 | 2 561 | |
| Põhivara | 45 180 | 52 330 | 56 846 | 56 649 | 40 116 | 25 982 | 3 957 | 0 | |
| Kohustused | 160 855 | 120 720 | 108 244 | 187 925 | 145 115 | 75 894 | 12 218 | 10 237 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 48 747 | 5 215 | 112 624 | 604 | 618 | −1 813 | −18 328 | −7 676 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 47762 | 217 040 | 100 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 757 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 2 525 € | 2 525 € | 0 € |
| Intress | 144 € | 144 € | 0 € |
| Kokku | 2 669 € | 2 669 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | EESTI MAAÜLIKOOL | 851 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 21.08.2025 | TALLINNA VANGLA | 164 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 26.05.2025 | TALLINNA VANGLA | 279 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 26.11.2024 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 1 630 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 29.10.2024 | TALLINNA VANGLA | 2 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 08.07.2024 | TALLINNA VANGLA | 380 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 21.03.2024 | TALLINNA VANGLA | 1 218 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 27.12.2023 | TALLINNA VANGLA | 840 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 03.11.2023 | TALLINNA VANGLA | 395 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
| 18.09.2023 | TALLINNA VANGLA | 281 eurot | MAJANDAMISKULUD Kinnipidamiskohtade tegevuse korraldus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| mäeotsatalu.ee | aegunud | 19.01.2014 | Ei |
| pontu.ee | registreeritud | 29.11.2024 | Jah |