APTEEKIDE KOOSTÖÖ HULGIMÜÜK OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus.
Ettevõtte juht on Silver Kesksaar. Omanik on APTEEKIDE KOOSTÖÖ AS.
APTEEKIDE KOOSTÖÖ HULGIMÜÜK OÜ teenis 2025 aastal 5 984 eurose müügitulu juures −34 387 eurot ärikahjumit.
Seisuga 11.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| APTEEKIDE KOOSTÖÖ AS | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| AKH INVESTEERINGUD OÜ | 02.09.2023 | 6 391 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 984 | 5 923 | 5 838 | 10 000 | 12 000 | 78,46 mln | 92,11 mln | 84,85 mln | 76,86 mln | 74,85 mln |
| Ärikasum | −34 387 | −34 647 | −36 340 | −40 069 | −38 886 | −59 681 | 120 291 | 135 120 | 140 634 | 11 098 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Varad | 6,94 mln | 6,6 mln | 6,42 mln | 6,25 mln | 6,09 mln | 6,01 mln | 24,47 mln | 23,83 mln | 18,99 mln | 22,7 mln |
| Kokku omakapital | 6,94 mln | 6,6 mln | 6,42 mln | 6,25 mln | 6,09 mln | 5,99 mln | 6,04 mln | 5,92 mln | 5,79 mln | 5,84 mln |
| Ärirentaablus % | -575 | -585 | -622 | -401 | -324 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tööjõukulud | 14 920 | 18 839 | 18 745 | 27 372 | 31 176 | 153 413 | 114 773 | 100 681 | 99 385 | 94 148 |
| Keskmine kuutöötasu | 929 | 1 173 | 1 167 | 1 705 | 1 942 | 1 911 | 1 787 | 1 568 | 1 547 | 1 466 |
| Käibevara | 131 155 | 1,25 mln | 1,23 mln | 1,2 mln | 1,19 mln | 1,25 mln | 19,85 mln | 19,32 mln | 14,61 mln | 18,26 mln |
| Põhivara | 6,81 mln | 5,35 mln | 5,2 mln | 5,05 mln | 4,9 mln | 4,76 mln | 4,63 mln | 4,51 mln | 4,38 mln | 4,44 mln |
| Kohustused | 3 623 | 3 266 | 2 931 | 2 774 | 4 749 | 26 467 | 18,44 mln | 17,91 mln | 13,21 mln | 16,86 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 337 750 | 178 569 | 171 761 | 161 399 | 100 939 | −51 260 | 118 319 | 130 438 | −52 754 | 471 472 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 63102 | 5 923 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tartumaa TOP | 87 | 69 | 80 | 57 | 60 | 78 | 71 | 75 | 82 | 88 | 68 | 35 | 51 | 78 | - |
| Hulgikaubanduse TOP | 92 | 73 | 80 | 77 | 73 | 74 | 80 | 75 | 96 | 108 | 90 | 35 | - | 88 | 154 |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | - | - | - | 400 | 374 | 376 | 346 | 399 | 408 | 319 | 168 | 269 | 408 | 445 |
| Naisjuhtidega ettevõtete TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 99 | - |