MERKSANI OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, teenus, kaubandus, põhitegevusala on mootorsõidukite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Jüri Saan, Jarno Saan ja Merike Saan. Omanike hulgas on Jüri Saan, Merike Saan.
MERKSANI OÜ teenis 2025 aastal 83 399 eurose müügitulu juures 15 111 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jüri Saan (71) | |
| Merike Saan (67) | |
| Jarno Saan (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jüri Saan | 02.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Merike Saan | 02.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 83 399 | 76 537 | 62 011 | 60 438 | 54 282 | 42 344 | 43 744 | 37 519 | 34 743 | 31 458 |
| Ärikasum | 15 111 | 18 637 | −4 448 | −2 767 | −4 153 | |||||
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Varad | 72 963 | 45 357 | 25 895 | 28 647 | 19 075 | |||||
| Kokku omakapital | 42 755 | 27 907 | 9 269 | 13 717 | 16 484 | |||||
| Ärirentaablus % | 18 | 24 | -7 | -5 | -8 | |||||
| Tööjõukulud | 11 507 | 9 955 | 23 687 | 16 429 | 21 944 | |||||
| Keskmine kuutöötasu | 358 | 310 | 738 | 512 | 683 | |||||
| Käibevara | 28 020 | 31 407 | 13 348 | 16 480 | 17 981 | |||||
| Põhivara | 44 943 | 13 950 | 12 547 | 12 167 | 1 094 | |||||
| Kohustused | 30 208 | 17 450 | 16 626 | 14 930 | 2 591 | |||||
| Kasum enne tulumaksustamist | 14 848 | 18 637 | −4 448 | −2 767 | −4 153 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 45 815 | 60 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 29 054 | 38 | Ei |
| Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 47789 | 1 668 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | TRANSPORDIAMET | 1 915 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 07.08.2026 | TRANSPORDIAMET | 1 860 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 24.07.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 204 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 24.07.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 353 eurot | MAJANDAMISKULUD Puhkepargid ja -baasid |
| 06.07.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 207 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 22.06.2026 | TRANSPORDIAMET | 2 170 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 07.01.2026 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 149 eurot | MAJANDAMISKULUD Puhkepargid ja -baasid |
| 03.11.2025 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 74 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 03.11.2025 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 347 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 03.11.2025 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 56 eurot | MAJANDAMISKULUD Puhkepargid ja -baasid |