MÖLNLYCKE HEALTH CARE OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on spetsialiseerimata hulgikaubandus.
Ettevõtte juhid on Ramunas Austys, Vít Čepera ja Agnieszka Sawicka. Omanik on Mölnlycke Health Care AB.
MÖLNLYCKE HEALTH CARE OÜ teenis 2025 aastal 5,24 miljoni eurose müügitulu juures 707 364 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vít Čepera (38) | |
| Ramunas Austys (43) | |
| Agnieszka Sawicka (49) | |
| Kristin Lovisa Irene Hedlund | |
| Maria Christina Hägglund Morin | |
| Guillaume Joucla (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mölnlycke Health Care AB | 10.03.2026 | 24 925 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5,24 mln | 5,84 mln | 5,59 mln | 5,67 mln | 4,75 mln | 4,6 mln | 4,52 mln | 4,82 mln | 4,65 mln | 4,61 mln |
| Ärikasum | 707 364 | 719 725 | 281 728 | 170 959 | 7 399 | 215 134 | 295 726 | 247 354 | 277 162 | 220 636 |
| Töötajad | 7 | 8 | 9 | 9 | 10 | 10 | 13 | 18 | 17 | 19 |
| Varad | 2,65 mln | 2,7 mln | 3,17 mln | 3,02 mln | 2,85 mln | 2,6 mln | 2,33 mln | 1,99 mln | 1,72 mln | 1,48 mln |
| Kokku omakapital | 2,35 mln | 2,35 mln | 2,77 mln | 2,41 mln | 2,23 mln | 2,11 mln | 1,9 mln | 1,56 mln | 1,31 mln | 1,04 mln |
| Ärirentaablus % | 14 | 12 | 5 | 3 | 0 | 5 | 7 | 5 | 6 | 5 |
| Tööjõukulud | 425 211 | 486 530 | 540 116 | 449 152 | 411 073 | 422 956 | 598 208 | 704 537 | 661 196 | 707 088 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 783 | 3 788 | 3 738 | 3 108 | 2 560 | 2 634 | 2 866 | 2 438 | 2 422 | 2 318 |
| Käibevara | 2,65 mln | 2,7 mln | 3,16 mln | 3 mln | 2,84 mln | 2,59 mln | 2,31 mln | 1,98 mln | 1,71 mln | 1,46 mln |
| Põhivara | 220 | 5 377 | 12 436 | 18 168 | 4 082 | 7 594 | 10 931 | 6 271 | 7 483 | 14 754 |
| Kohustused | 307 778 | 352 203 | 394 920 | 607 590 | 621 663 | 485 140 | 428 957 | 429 101 | 405 009 | 440 470 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 764 961 | 827 963 | 360 525 | 187 777 | 112 941 | 215 668 | 295 576 | 247 232 | 277 187 | 220 545 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 46901 | 5,24 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 1 414 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 10.09.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 631 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 04.09.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 9 931 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 31.08.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 874 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 31.08.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 5 647 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 31.08.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 3 541 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 28.08.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 275 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 28.08.2026 | TALLINNA LASTEHAIGLA SA | 1 054 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 27.08.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 1 724 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 27.08.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 4 670 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 510 | 607-612 | 927-929 | 836 | 259 | 222-220 | 245 | 240 | 264 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 556-557 | 604 | - |