COVERTY OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on masinate ja seadmete remont ning hooldus.
Ettevõtte juht on Aivar Tamm. Omanik on Aivar Tamm.
COVERTY OÜ teenis 2025 aastal 300 141 eurose müügitulu juures 31 274 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aivar Tamm (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aivar Tamm | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 300 141 | 262 936 | 284 055 | 318 121 | 254 696 | 206 074 | 281 315 | 294 576 | 206 085 | 191 058 |
| Ärikasum | 31 274 | −2 947 | 19 316 | 17 706 | 29 947 | −3 919 | −1 155 | 40 543 | 21 113 | 12 369 |
| Töötajad | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Varad | 284 436 | 239 463 | 224 311 | 211 519 | 190 857 | 167 504 | 184 179 | 190 957 | 142 728 | 106 049 |
| Kokku omakapital | 227 329 | 200 123 | 205 983 | 187 165 | 169 559 | 139 858 | 144 197 | 145 962 | 106 003 | 85 386 |
| Ärirentaablus % | 10 | -1 | 7 | 6 | 12 | -2 | 0 | 14 | 10 | 6 |
| Tööjõukulud | 61 877 | 70 741 | 61 902 | 59 313 | 46 288 | 46 922 | 55 211 | 44 229 | 22 100 | 23 734 |
| Keskmine kuutöötasu | 963 | 881 | 771 | 924 | 721 | 731 | 688 | 551 | 275 | 296 |
| Käibevara | 269 061 | 217 754 | 196 165 | 164 460 | 135 114 | 105 654 | 103 663 | 87 864 | 29 921 | 70 939 |
| Põhivara | 15 375 | 21 709 | 28 146 | 47 059 | 55 743 | 61 850 | 80 516 | 103 093 | 112 807 | 35 110 |
| Kohustused | 57 107 | 39 340 | 18 328 | 24 354 | 21 298 | 27 646 | 39 982 | 44 995 | 36 725 | 20 663 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 206 | −5 860 | 18 818 | 17 606 | 29 701 | −4 339 | −1 765 | 39 959 | 20 617 | 11 979 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33121 | 300 141 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 02.07.2026 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 174 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 02.07.2026 | HEINO ELLERI MUUSIKAKOOL | 725 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 20.04.2026 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 13.03.2026 | TARTU SPORT | 310 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 23.01.2026 | TARTU SPORT | 217 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 02.10.2025 | ÜLENURME TEED OÜ | 105 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
| 17.09.2025 | LUUNJA VARAHALDUSE SA | 3 199 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 23.05.2025 | TARTU SPORT | 695 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 06.12.2024 | TARTU LINNAHOOLDUS | 85 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 04.10.2024 | ÜLENURME TEED OÜ | 244 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalike alade puhastus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| coverty.ee | registreeritud | 03.09.2026 | Jah |