PEREARST ÜLLE RUNNEL OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on üldarstiabi.
Ettevõtte juht on Ülle Runnel. Omanik on Ülle Runnel.
PEREARST ÜLLE RUNNEL OÜ teenis 2025 aastal 403 046 eurose müügitulu juures 138 367 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ülle Runnel (73) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ülle Runnel | 01.09.2023 | 9 586 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 403 046 | 386 815 | 350 067 | 307 904 | 251 196 | 225 356 | 198 710 | 183 466 | 177 446 | 157 772 |
| Ärikasum | 138 367 | 161 599 | 116 861 | 130 904 | 89 188 | 96 662 | 74 890 | 58 500 | 54 364 | 42 690 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Varad | 286 408 | 342 464 | 346 574 | 354 126 | 274 214 | 196 838 | 216 574 | 140 943 | 87 469 | 92 748 |
| Kokku omakapital | 264 181 | 303 983 | 310 923 | 326 728 | 254 950 | 186 050 | 208 122 | 133 221 | 74 713 | 82 544 |
| Ärirentaablus % | 34 | 42 | 33 | 43 | 36 | 43 | 38 | 32 | 31 | 27 |
| Tööjõukulud | 118 918 | 108 509 | 111 946 | 95 841 | 76 903 | 69 812 | 61 644 | 62 110 | 56 693 | 55 027 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 703 | 3 379 | 3 486 | 2 985 | 2 395 | 2 174 | 1 920 | 1 934 | 1 765 | 1 142 |
| Käibevara | 275 484 | 323 744 | 320 058 | 324 154 | 274 214 | 196 838 | 216 502 | 140 548 | 86 751 | 91 511 |
| Põhivara | 10 924 | 18 720 | 26 516 | 29 972 | 0 | 0 | 72 | 395 | 718 | 1 237 |
| Kohustused | 22 227 | 38 481 | 35 651 | 27 398 | 19 264 | 10 788 | 8 452 | 7 722 | 12 756 | 10 204 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 138 402 | 161 656 | 116 890 | 130 926 | 89 206 | 96 678 | 74 901 | 58 508 | 54 369 | 42 692 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Üldarstiabi | 86211 | 403 046 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 6 841 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.09.2026 | TERVISEKASSA | 23 429 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 8 821 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.08.2026 | TERVISEKASSA | 23 432 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.07.2026 | TERVISEKASSA | 8 476 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.07.2026 | TERVISEKASSA | 23 396 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 22.06.2026 | TERVISEKASSA | 7 329 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.06.2026 | TERVISEKASSA | 23 459 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 25.05.2026 | TERVISEKASSA | 1 045 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.05.2026 | TERVISEKASSA | 8 959 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |