HÕBESALU OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus.
Ettevõtte juht on Ants Laur. Omanik on Ants Laur.
HÕBESALU OÜ teenis 2025 aastal 56 380 eurose müügitulu juures 21 774 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ants Laur (65) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ants Laur | 01.09.2023 | 2 876 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 380 | 83 766 | 112 800 | 102 098 | 83 793 | 72 626 | 48 340 | 59 126 | 64 177 | 41 725 |
| Ärikasum | 21 774 | 22 636 | 26 443 | 10 100 | 20 545 | 22 575 | 11 435 | 15 907 | 18 668 | 7 933 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 55 795 | 42 553 | 97 010 | 69 626 | 59 716 | 42 893 | 47 791 | 36 707 | 21 397 | 33 991 |
| Kokku omakapital | 54 180 | 32 125 | 95 355 | 68 263 | 58 156 | 37 607 | 46 278 | 34 839 | 18 932 | 32 762 |
| Ärirentaablus % | 39 | 27 | 23 | 10 | 25 | 31 | 24 | 27 | 29 | |
| Tööjõukulud | 8 823 | 10 115 | 9 113 | 8 165 | 8 364 | 7 548 | 6 689 | 6 572 | 5 847 | 5 340 |
| Keskmine kuutöötasu | 550 | 630 | 568 | 509 | 521 | 470 | 417 | 409 | 364 | |
| Käibevara | 54 955 | 41 485 | 95 630 | 67 934 | 57 712 | 42 257 | 47 011 | 35 783 | 21 341 | 33 755 |
| Põhivara | 840 | 1 068 | 1 380 | 1 692 | 2 004 | 636 | 780 | 924 | 56 | 236 |
| Kohustused | 1 615 | 10 428 | 1 655 | 1 363 | 1 560 | 5 286 | 1 513 | 1 868 | 2 465 | 1 229 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 055 | 24 271 | 27 092 | 10 107 | 20 549 | 22 579 | 11 439 | 15 907 | 18 670 | 7 949 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 43222 | 56 380 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 139 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 26.08.2026 | HAAPSALU LINNA SPORDIBAASID OÜ | 740 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 05.08.2026 | HAAPSALU JA LÄÄNEMAA MUUSEUMID SA | 109 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 06.07.2026 | HAAPSALU JA LÄÄNEMAA MUUSEUMID SA | 326 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 29.06.2026 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 130 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |
| 09.06.2026 | LÄÄNEMAA HAIGLA SA | 614 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 09.06.2026 | LÄÄNE MAAKONNA KESKRAAMATUKOGU | 1 197 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 14.05.2026 | HAAPSALU JA LÄÄNEMAA MUUSEUMID SA | 339 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 04.03.2026 | HAAPSALU JA LÄÄNEMAA MUUSEUMID SA | 169 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 25.02.2026 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 464 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |