VENA PRO OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on enda kinnisvara ost ja müük.
Ettevõtte juht on Valentin Goršenin. Omanike hulgas on Anželika Goršenina, Anastasia Goršenina, Valentin Goršenin.
VENA PRO OÜ teenis 2024 aastal 976 355 eurose müügitulu juures 76 871 eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anželika Goršenina | 02.09.2023 | 1 875 € | Ainuomand | |
| Anastasia Goršenina | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Valentin Goršenin | 02.09.2023 | 313 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 976 355 | 1,25 mln | 1,49 mln | 2,12 mln | 1,9 mln | 1,81 mln | 2,39 mln | 1,82 mln | 2,94 mln | 2,56 mln |
| Ärikasum | 76 871 | 102 394 | 221 426 | 340 755 | 137 337 | 176 235 | 201 161 | 90 698 | 185 598 | 256 215 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 7,01 mln | 6,59 mln | 6,74 mln | 5,18 mln | 3,39 mln | 3,49 mln | 2,14 mln | 2,46 mln | 2,02 mln | 1,46 mln |
| Kokku omakapital | 1,55 mln | 1,5 mln | 1,39 mln | 1,17 mln | 828 372 | 695 837 | 519 269 | 1,07 mln | 976 035 | 789 744 |
| Ärirentaablus % | 8 | 8 | 15 | 16 | 7 | 10 | 8 | 5 | 6 | 10 |
| Tööjõukulud | 41 131 | 48 269 | 54 437 | 53 327 | 53 294 | 17 289 | 15 649 | 15 048 | 13 193 | 6 913 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 660 | 1 077 | 975 | 937 | 822 | 431 | ||||
| Käibevara | 3,81 mln | 4,65 mln | 4,78 mln | 3,18 mln | 1,24 mln | 1,77 mln | 2,14 mln | 2,46 mln | 2,02 mln | 1,46 mln |
| Põhivara | 3,2 mln | 1,94 mln | 1,96 mln | 2 mln | 2,15 mln | 1,72 mln | 984 | 2 054 | 3 334 | 0 |
| Kohustused | 5,46 mln | 5,09 mln | 5,35 mln | 4,01 mln | 2,56 mln | 2,8 mln | 1,62 mln | 1,39 mln | 1,05 mln | 667 502 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 76 877 | 102 404 | 225 744 | 340 783 | 132 535 | 176 568 | 201 207 | 92 027 | 186 291 | 258 189 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda kinnisvara ost ja müük | 68111 | 794 861 | 82 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 170 414 | 18 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2016 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 485 |