4 TEAMS OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on sporditarvete jaemüük.
Ettevõtte juhid on Arkko Pakkas ja Janek Metsva. Omanike hulgas on NSS VALDUS OÜ, Arkko Pakkas, Janek Metsva, Aleksander Saharov, Ragnar Klavan.
4 TEAMS OÜ teenis 2025 aastal 648 479 eurose müügitulu juures 42 545 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| NSS VALDUS OÜ | 10.02.2026 | 868 € | Ainuomand | |
| Arkko Pakkas | 10.02.2026 | 639 € | Ainuomand | |
| Janek Metsva | 10.02.2026 | 473 € | Ainuomand | |
| Aleksander Saharov | 10.02.2026 | 320 € | Ainuomand | |
| Ragnar Klavan | 10.02.2026 | 257 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| 4TM PRINT OÜ | 25.02.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 648 479 | 554 431 | 523 383 | 394 936 | 305 554 | 225 309 | 172 944 | 150 836 | 150 154 | 146 342 |
| Ärikasum | 42 545 | −7 014 | 12 953 | 10 974 | −2 287 | −1 005 | −16 107 | 243 | 3 823 | 13 411 |
| Töötajad | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Varad | 349 285 | 278 809 | 144 767 | 116 628 | 93 111 | 71 156 | 65 845 | 84 092 | 53 266 | 60 585 |
| Kokku omakapital | 50 539 | 14 174 | 25 692 | 14 128 | 3 677 | 5 962 | 6 967 | 23 073 | 22 830 | 19 007 |
| Ärirentaablus % | 7 | -1 | 2 | 3 | -1 | 0 | -9 | 0 | 3 | 9 |
| Tööjõukulud | 91 249 | 96 490 | 79 741 | 31 690 | 20 214 | 24 400 | 22 624 | 22 123 | 11 443 | 16 948 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 421 | 1 502 | 1 655 | 987 | 1 259 | 1 520 | 1 409 | 1 378 | 356 | 528 |
| Käibevara | 312 422 | 250 941 | 139 731 | 107 601 | 69 900 | 50 252 | 41 819 | 56 944 | 41 464 | 58 524 |
| Põhivara | 36 863 | 27 868 | 5 036 | 9 027 | 23 211 | 20 904 | 24 026 | 27 148 | 11 802 | 2 061 |
| Kohustused | 298 746 | 264 635 | 119 075 | 102 500 | 89 434 | 65 194 | 58 878 | 61 019 | 30 436 | 41 578 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 36 365 | −11 519 | 11 564 | 10 452 | −2 287 | −1 005 | −16 107 | 243 | 3 824 | 13 411 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sporditarvete jaemüük | 47631 | 648 479 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | PÕLTSAMAA SPORT SA | 268 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 18.08.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 752 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 12.08.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI SPORDIKLUBI MTÜ | 9 232 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 10.08.2026 | HALJALA VALLAVALITSUS | 1 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 06.08.2026 | PÕLTSAMAA SPORT SA | 645 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 13.07.2026 | PÕLTSAMAA SPORT SA | 1 138 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 01.07.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 01.07.2026 | HOLSTRE-POLLI SPORDIKESKUS SA | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Puhkepargid ja -baasid |
| 18.06.2026 | TILSI PEREKODU SA | 168 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 17.06.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 401 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| 4teams.ee | registreeritud | 25.07.2012 | Jah |