STANFORD MUSIC OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on mujal liigitamata kaupade jaemüük.
Ettevõtte juhid on Mati Vaarmann ja Märt Rinaldo Kinrau. Omanike hulgas on MH CONSULTATIONS OÜ, VAARMANN OÜ, PIGFARM MUSIC OÜ.
STANFORD MUSIC OÜ teenis 2024 aastal 1,70 miljoni eurose müügitulu juures 87 218 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MH CONSULTATIONS OÜ | 01.09.2023 | 4 738 € | ainuomand | |
| VAARMANN OÜ | 01.09.2023 | 1 431 € | ainuomand | |
| PIGFARM MUSIC OÜ | 01.09.2023 | 191 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| R MUSIC OÜ | 01.09.2023 | 5 751 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,7 mln | 1,92 mln | 2,64 mln | 2,62 mln | 2,7 mln | 2,86 mln | 2,32 mln | 1,96 mln | 1,71 mln | 1,8 mln | ||
| Ärikasum | 87 218 | 176 105 | 398 940 | 422 940 | 404 671 | 437 667 | 298 752 | 276 887 | 257 194 | 253 440 | ||
| Töötajad | 8 | 8 | 9 | 9 | 10 | 11 | 11 | 10 | 10 | 12 | ||
| Varad | 1,62 mln | 1,81 mln | 1,75 mln | 1,89 mln | 1,81 mln | 2 mln | 1,61 mln | 1,48 mln | 1,41 mln | 1,41 mln | ||
| Kokku omakapital | 1,42 mln | 1,69 mln | 1,66 mln | 1,74 mln | 1,66 mln | 1,66 mln | 1,45 mln | 1,35 mln | 1,19 mln | 1,13 mln | ||
| Ärirentaablus % | 5 | 9 | 15 | 16 | 15 | 15 | 13 | 14 | 15 | 14 | ||
| Tööjõukulud | 193 601 | 191 466 | 181 200 | 214 133 | 187 208 | 223 526 | 211 571 | 170 548 | 148 402 | 113 001 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 507 | 1 491 | 1 254 | 1 482 | 1 166 | 1 266 | 1 198 | 1 062 | 688 | |||
| Käibevara | 1,27 mln | 1,45 mln | 1,42 mln | 1,56 mln | 1,53 mln | 1,64 mln | 1,28 mln | 1,15 mln | 1,2 mln | 1,19 mln | ||
| Põhivara | 353 679 | 354 807 | 333 617 | 330 463 | 281 687 | 361 439 | 329 168 | 333 103 | 217 706 | 223 883 | ||
| Kohustused | 204 689 | 118 024 | 92 587 | 147 110 | 145 815 | 337 634 | 162 722 | 128 832 | 225 319 | 279 116 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 95 106 | 206 617 | 401 375 | 420 621 | 398 473 | 446 751 | 327 772 | 323 327 | 257 301 | 253 551 | ||
| Dividendid | 40 000 | 20 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 47789 | 1,7 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | PALDISKI VENE PÕHIKOOL | 1 582 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 20.04.2026 | TARTU SPORT | 53 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 17.04.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 06.04.2026 | TARTU VARIKU KOOL | 34 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 25.03.2026 | TARTU I MUUSIKAKOOL | 26 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 17.03.2026 | RAPLA VALLAVALITSUS | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 16.03.2026 | PAIDE LINNAVALITSUS | 662 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.03.2026 | VÕRU VALLAVALITSUS | 2 489 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 09.03.2026 | TARTU KIVILINNA KOOL | 30 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 02.03.2026 | TALLINNA ÜLIKOOL | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2015 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 815 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| muusikariistad.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| stanfordmusic.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |