REPARO EHITUS OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kinnisvara, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Ülo Jaanisoo. Omanik on Ülo Jaanisoo.
REPARO EHITUS OÜ teenis 2025 aastal 2,58 miljoni eurose müügitulu juures −359 152 eurot ärikahjumit.
Seisuga 18.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ülo Jaanisoo (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ülo Jaanisoo | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
REPARO EHITUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitus ja arendus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,58 mln | 3,13 mln | 3,34 mln | 4,84 mln | 3,86 mln | 2,83 mln | 2,19 mln | 1,87 mln | 1,83 mln | 1,99 mln |
| Ärikasum | −359 152 | −263 350 | 375 144 | −336 688 | 759 184 | 76 438 | 233 785 | −123 105 | 31 545 | 161 170 |
| Töötajad | 6 | 10 | 15 | 10 | 11 | 12 | 9 | 9 | 8 | 8 |
| Varad | 677 803 | 1,09 mln | 2,01 mln | 1,35 mln | 2,13 mln | 1,17 mln | 1,24 mln | 1,27 mln | 1,21 mln | 1,24 mln |
| Kokku omakapital | −61 658 | 481 918 | 1,15 mln | 1,15 mln | 1,66 mln | 960 099 | 1,07 mln | 842 759 | 963 156 | 987 309 |
| Ärirentaablus % | -14 | -8 | 11 | -7 | 20 | 3 | 11 | -7 | 2 | 8 |
| Tööjõukulud | 375 680 | 563 906 | 617 900 | 385 140 | 236 161 | 300 871 | 182 884 | 139 488 | 122 433 | 124 228 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 900 | 3 512 | 2 566 | 2 399 | 1 337 | 1 562 | 1 266 | 965 | 953 | 967 |
| Käibevara | 673 319 | 331 698 | 989 445 | 521 517 | 1,72 mln | 908 588 | 1,16 mln | 1,17 mln | 1,11 mln | 1,19 mln |
| Põhivara | 4 484 | 762 305 | 1,03 mln | 828 205 | 419 335 | 265 999 | 85 823 | 98 355 | 95 732 | 46 380 |
| Kohustused | 739 461 | 612 085 | 866 408 | 199 247 | 471 973 | 214 488 | 174 205 | 423 159 | 247 244 | 252 374 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −351 268 | −279 781 | 372 690 | −324 968 | 764 308 | 79 386 | 236 328 | −120 397 | 38 346 | 160 901 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 2,58 mln | 100 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 5 500 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.06.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 9 437 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 06.03.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 19 902 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 06.03.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 117 856 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 02.02.2026 | VINNI VALLAVALITSUS | 142 870 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 24.11.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 219 453 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 27.10.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 104 002 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 22.09.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 126 896 eurot | PÕHIVARA Rahvakultuur |
| 05.02.2025 | RIIGI KINNISVARA AS | 3 705 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 16.06.2023 | PÄÄSTEAMET | 26 857 eurot | PÕHIVARA Päästeteenused |
| 17.05.2023 | PÄÄSTEAMET | 75 185 eurot | PÕHIVARA Päästeteenused |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|
| Ehitusfirmade TOP | 101 | 53 | 106 | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 528 | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | 667-668 | 318 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| reparo.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |