LYNX OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Jüri Ilves. Omanik on Jüri Ilves.
LYNX OÜ teenis 2025 aastal 169 963 eurose müügitulu juures 204 721 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jüri Ilves (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jüri Ilves | 16.04.2026 | 25 436 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MIKITAMÄE-MIKUMÄRDI PÕLLUMAJANDUSSAADUSED OÜ | 02.09.2023 | 27 000 € | ainuomand |
LYNX OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 963 | 138 864 | 224 876 | 216 474 | 123 104 | 133 115 | 112 283 | 124 562 | 191 308 | 266 851 |
| Ärikasum | 204 721 | 21 725 | 21 456 | 36 131 | 10 879 | 32 433 | 65 165 | 31 483 | −14 218 | 17 702 |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 800 791 | 590 292 | 692 299 | 712 852 | 744 257 | 716 192 | 693 861 | 618 462 | 721 412 | 790 694 |
| Kokku omakapital | 680 684 | 481 457 | 473 655 | 465 115 | 437 365 | 443 944 | 418 567 | 359 512 | 333 918 | 332 407 |
| Ärirentaablus % | 120 | 16 | 10 | 17 | 9 | 24 | 58 | 25 | -7 | 7 |
| Tööjõukulud | 62 625 | 62 848 | 61 629 | 75 679 | 71 672 | 61 198 | 66 662 | 71 865 | 56 070 | 54 385 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 300 | 1 305 | 1 279 | 1 571 | 1 488 | 1 906 | 2 076 | 1 492 | 1 164 | 1 129 |
| Käibevara | 43 137 | 77 837 | 115 129 | 161 304 | 143 695 | 81 784 | 91 959 | 86 316 | 88 835 | 79 238 |
| Põhivara | 757 654 | 512 455 | 577 170 | 551 548 | 600 562 | 634 408 | 601 902 | 532 146 | 632 577 | 711 456 |
| Kohustused | 120 107 | 108 835 | 218 644 | 247 737 | 306 892 | 272 248 | 275 294 | 258 950 | 387 494 | 458 287 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 199 227 | 7 802 | 8 540 | 29 494 | 4 046 | 25 377 | 59 055 | 25 594 | 1 511 | 3 004 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 55 895 | 40 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 37 840 | 27 | Ei |
| Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 01421 | 22 613 | 16 | Ei |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 21 916 | 16 | Ei |
| Metsavarumine | 02201 | 600 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 27 497 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 34 837 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 127 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 8 393 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 25 995 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 31.01.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 57 723 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 29.01.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 012 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 50 033 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 361 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 793 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | 2009 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 666 | 380 |