GROMELL OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muud mujal liigitamata eriehitustööd.
Ettevõtte juhid on Nina Maaria Arhilahti ja Jarkko Kalevi Arhilahti. Omanike hulgas on Nina Maaria Arhilahti, Jarkko Kalevi Arhilahti.
GROMELL OÜ teenis 2024 aastal 17 764 eurose müügitulu juures −57 063 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Nina Maaria Arhilahti | 01.09.2023 | 1 597 € | ainuomand | |
| Jarkko Kalevi Arhilahti | 01.09.2023 | 1 597 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 764 | 14 932 | 23 840 | 123 068 | 105 138 | 103 329 | 104 946 | 117 632 | 61 980 | 77 674 |
| Ärikasum | −57 063 | −68 896 | −52 657 | −16 827 | −52 197 | −26 098 | 18 642 | 15 657 | −43 761 | −40 325 |
| Töötajad | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 |
| Varad | 219 911 | 263 671 | 298 534 | 354 916 | 345 089 | 359 582 | 379 697 | 381 565 | 373 211 | 400 207 |
| Kokku omakapital | 13 413 | 70 476 | 139 372 | 191 449 | 208 273 | 260 471 | 286 566 | 267 922 | 252 263 | 296 024 |
| Ärirentaablus % | -321 | -461 | -221 | -14 | -50 | -25 | 18 | 13 | -71 | -52 |
| Tööjõukulud | 27 799 | 41 541 | 42 184 | 77 985 | 106 436 | 73 378 | 36 676 | 58 143 | 83 485 | 88 475 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 731 | 1 294 | 1 314 | 971 | 1 326 | 914 | 571 | 724 | 867 | 918 |
| Käibevara | 4 311 | 19 959 | 31 720 | 73 847 | 65 891 | 59 095 | 64 619 | 43 284 | 33 754 | 62 617 |
| Põhivara | 215 600 | 243 712 | 266 814 | 281 069 | 279 198 | 300 487 | 315 078 | 338 281 | 339 457 | 337 590 |
| Kohustused | 206 498 | 193 195 | 159 162 | 163 467 | 136 816 | 99 111 | 93 131 | 113 643 | 120 948 | 104 183 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −57 064 | −68 895 | −52 653 | −16 824 | −52 198 | −26 095 | 18 644 | 15 659 | −43 761 | −40 322 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 4399 | 16 964 | 97 | Jah |
| Muud kaeve- ja mullatööd | 43129 | 550 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 276 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 16.07.2024 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 11 490 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 28.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 301 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.09.2023 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 3 024 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 22.08.2023 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 18.08.2023 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 1 008 eurot | PÕHIVARA Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 01.08.2023 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 282 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 26.07.2023 | A.H.TAMMSAARE MUUSEUM VARGAMÄEL SA | 264 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 18.05.2023 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 156 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 30.12.2022 | JÄRVA VALLAVALITSUS | 5 520 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |