AFTER 7 OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juhid on Margus Kaasik ja Mart Kallis. Omanike hulgas on Margus Kaasik, Mart Kallis.
AFTER 7 OÜ teenis 2024 aastal 273 412 eurose müügitulu juures 5 752 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Kaasik (47) | |
| Mart Kallis (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Kaasik | 01.09.2023 | 1 285 € | ainuomand | |
| Mart Kallis | 01.09.2023 | 1 285 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 273 412 | 220 270 | 258 750 | 175 456 | 239 195 | 164 495 | 222 976 | 174 219 | 131 197 | 46 683 |
| Ärikasum | 5 752 | 18 732 | 1 666 | 3 869 | 3 442 | 2 203 | 31 102 | 36 816 | 20 665 | |
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Varad | 62 322 | 72 624 | 61 733 | 61 234 | 55 319 | 77 729 | 83 841 | 58 208 | 46 444 | |
| Kokku omakapital | 37 209 | 54 657 | 48 424 | 46 758 | 42 888 | 59 392 | 64 680 | 41 184 | 19 457 | |
| Ärirentaablus % | 2 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | 21 | 16 | |
| Tööjõukulud | 116 474 | 82 850 | 92 270 | 80 214 | 75 561 | 61 412 | 38 811 | 34 153 | 32 728 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 451 | 1 032 | 1 149 | 1 249 | 1 177 | 956 | 806 | 532 | 510 | |
| Käibevara | 47 570 | 67 960 | 55 779 | 56 595 | 50 091 | 70 987 | 72 929 | 48 295 | 36 609 | |
| Põhivara | 14 752 | 4 664 | 5 954 | 4 639 | 5 228 | 6 742 | 10 912 | 9 913 | 9 835 | |
| Kohustused | 25 113 | 17 967 | 13 309 | 14 476 | 12 431 | 18 337 | 19 161 | 17 024 | 26 987 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5 675 | 18 733 | 1 666 | 3 869 | 3 446 | 2 207 | 31 107 | 36 731 | 20 435 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 273 412 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.09.2025 | TALLINNA LEHOLA LASTEAED | 6 076 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 06.01.2025 | TALLINNA LEHOLA LASTEAED | 427 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 13.08.2024 | TALLINNA LEHOLA LASTEAED | 659 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 23.07.2024 | TALLINNA LEHOLA LASTEAED | 13 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.07.2024 | TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE | 38 127 eurot | PÕHIVARA Alusharidus |
| 04.01.2024 | TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE | 450 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 11.01.2023 | TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE | 11 366 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 06.01.2023 | TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE | 3 140 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2020 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1303 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| after7.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| tunnitasu.ee | registreeritud | 06.07.2010 | Jah |