PO 2 OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine.
Ettevõtte juht on Priit Orgmets. Omanik on Priit Orgmets.
PO 2 OÜ teenis 2024 aastal 104 032 eurose müügitulu juures −24 226 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Priit Orgmets (52) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Priit Orgmets | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 032 | 98 168 | 264 976 | 217 982 | 50 771 | 109 483 | 107 772 | 142 869 | 103 577 | 119 946 |
| Ärikasum | −24 226 | −46 384 | −26 243 | −7 505 | −6 987 | −14 316 | −13 580 | 7 695 | 13 814 | 33 586 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 517 370 | 502 780 | 374 120 | 119 552 | 46 226 | 95 554 | 76 012 | 119 367 | 123 251 | 113 034 |
| Kokku omakapital | 92 059 | 52 249 | 28 663 | 24 627 | 32 132 | 39 119 | 53 435 | 103 208 | 104 515 | 93 579 |
| Ärirentaablus % | -23 | -47 | -10 | -3 | -14 | -13 | -13 | 5 | 13 | 28 |
| Tööjõukulud | 11 653 | 10 501 | 8 888 | 7 662 | 6 565 | 10 702 | 20 320 | 21 739 | 20 695 | 24 110 |
| Keskmine kuutöötasu | 726 | 654 | 554 | 477 | 409 | 667 | 422 | 451 | 430 | 501 |
| Käibevara | 466 639 | 449 268 | 301 631 | 109 420 | 42 050 | 93 546 | 73 800 | 55 105 | 55 165 | 39 588 |
| Põhivara | 50 731 | 53 512 | 72 489 | 10 132 | 4 176 | 2 008 | 2 212 | 64 262 | 68 086 | 73 446 |
| Kohustused | 425 311 | 450 531 | 345 457 | 94 925 | 14 094 | 56 435 | 22 577 | 16 159 | 18 736 | 19 455 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 210 | 23 586 | 4 036 | −7 505 | −6 987 | −14 316 | −48 523 | 4 942 | 10 936 | 37 483 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 43351 | 104 032 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.09.2023 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 4 804 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |