PEPSICO EESTI AS on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük.
Omanike hulgas on PEPSICO GLOBAL INVESTMENTS B.V., SEVEN UP NEDERLAND B.V.
PEPSICO EESTI AS teenis 2025 aastal 8,46 miljoni eurose müügitulu juures 144 731 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PEPSICO GLOBAL INVESTMENTS B.V. | 16.08.2023 | 18 816 € | Ainuomand | |
| SEVEN UP NEDERLAND B.V | 05.12.2025 | 6 272 € | Ainuomand |
PEPSICO EESTI AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kaubandus, Esmatarbekaupade jae- ja hulgimüük, Toidu- ja esmatarbekaupade müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8,46 mln | 44,26 mln | 40,26 mln | 30,08 mln | 22,08 mln | 18,39 mln | 15,04 mln | 13 mln | 12,7 mln | 13,23 mln | |
| Ärikasum | 144 731 | 46 513 | 3,97 mln | 2,95 mln | 1,86 mln | 2,05 mln | 626 887 | 467 953 | 629 309 | 1,26 mln | |
| Töötajad | 6 | 43 | 45 | 47 | 42 | 43 | 45 | 41 | 41 | 42 | |
| Varad | 13,89 mln | 15,52 mln | 14,92 mln | 14,5 mln | 11,9 mln | 8,38 mln | 8,45 mln | 6,76 mln | 6,34 mln | 5,6 mln | |
| Kokku omakapital | 13,89 mln | 13,63 mln | 7,93 mln | 8,29 mln | 6,39 mln | 3,88 mln | 4,07 mln | 2,36 mln | 1,86 mln | 1,48 mln | |
| Ärirentaablus % | 2 | 0 | 10 | 10 | 8 | 11 | 4 | 4 | 5 | 9 | |
| Tööjõukulud | 340 923 | 2,25 mln | 1,86 mln | 1,8 mln | 1,51 mln | 1,39 mln | 1,49 mln | 1,41 mln | 1,37 mln | 1,37 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 3 539 | 3 263 | 2 577 | 2 390 | 2 241 | 2 006 | 2 064 | 2 137 | 2 083 | 2 029 | |
| Käibevara | 13,89 mln | 15,52 mln | 14,72 mln | 14,43 mln | 11,82 mln | 8,26 mln | 8,3 mln | 6,68 mln | 6,25 mln | 5,49 mln | |
| Põhivara | 0 | 199 169 | 73 867 | 83 846 | 118 253 | 142 507 | 78 968 | 89 740 | 104 696 | 158 322 | |
| Kohustused | 0 | 1,89 mln | 7 mln | 6,21 mln | 5,51 mln | 4,5 mln | 4,38 mln | 4,4 mln | 4,48 mln | 4,12 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4,54 mln | 62 928 | 3,97 mln | 2,95 mln | 1,86 mln | 2,05 mln | 626 937 | 467 989 | 629 358 | 1,26 mln | |
| Dividendid | 4,7 mln | 0 | 1,4 mln |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 46391 | 8,79 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2005 | 2004 | 2003 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 248 | 165 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 694 | 59 | 116 | 384 | 71 | - | - | - | - | 435 | 445 | 486 | 402 | 497 | 385 | 482 | 473 | 334 |
| Parimate palgamaksjate TOP | 302 | - | 924-928 | 764 | 867 | - | 525-524 | 436-432 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hulgikaubanduse TOP | 76 | 6 | 24-26 | 64 | 21 | - | - | - | - | - | 115 | 123 | 115 | 141 | 108 | - | - | - |
| Tartumaa TOP | - | 10 | 11 | 38 | 6-7 | 68 | 92 | 61 | 24 | 77 | 91 | 102 | 79 | 105 | 76 | 99 | 85 | 61 |