HANZADENT OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Alla Kuningas ja Regina Kuningas-Ott. Omanik on Regina Kuningas-Ott.
HANZADENT OÜ teenis 2024 aastal 5,21 miljoni eurose müügitulu juures 824 395 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Alla Kuningas (69) | |
| Regina Kuningas-Ott (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Regina Kuningas-Ott | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
HANZADENT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5,21 mln | 5,46 mln | 4,94 mln | 3,56 mln | 2,76 mln | 1,6 mln | 1,39 mln | 1,47 mln | 977 007 | 690 741 |
| Ärikasum | 824 395 | 1,08 mln | 964 677 | 571 363 | 525 108 | 28 315 | 122 183 | 291 423 | 71 542 | 11 952 |
| Töötajad | 48 | 47 | 50 | 33 | 47 | 21 | 32 | 32 | 25 | 14 |
| Varad | 2,5 mln | 1,84 mln | 2,96 mln | 1,98 mln | 1,55 mln | 981 404 | 780 894 | 668 271 | 540 401 | 515 535 |
| Kokku omakapital | 1,58 mln | 1,09 mln | 2,37 mln | 1,52 mln | 1,4 mln | 872 313 | 593 998 | 471 815 | 180 392 | 108 850 |
| Ärirentaablus % | 16 | 20 | 20 | 16 | 19 | 2 | 9 | 20 | 7 | 2 |
| Tööjõukulud | 2,9 mln | 2,8 mln | 2,36 mln | 1,69 mln | 1,19 mln | 858 809 | 715 162 | 706 446 | 500 091 | 264 182 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 769 | 3 709 | 2 945 | 3 198 | 1 574 | 2 547 | 1 392 | 1 375 | 1 246 | 1 175 |
| Käibevara | 1,81 mln | 1,71 mln | 1,86 mln | 1,25 mln | 1,14 mln | 681 620 | 344 892 | 245 274 | 70 532 | 205 653 |
| Põhivara | 691 993 | 133 179 | 1,09 mln | 738 984 | 407 763 | 299 784 | 436 002 | 422 997 | 469 869 | 309 882 |
| Kohustused | 924 036 | 748 425 | 583 064 | 467 589 | 149 637 | 109 091 | 186 896 | 196 456 | 360 009 | 406 685 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 864 608 | 1,08 mln | 962 097 | 575 968 | 525 108 | 28 315 | 22 183 | 291 423 | 71 542 | 11 952 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 5,21 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | TERVISEKASSA | 31 891 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 25.09.2026 | TERVISEKASSA | 5 743 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.09.2026 | TERVISEKASSA | 4 429 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 18.09.2026 | TERVISEKASSA | 5 018 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 11.09.2026 | TERVISEKASSA | 35 681 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 04.09.2026 | TERVISEKASSA | 3 627 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.09.2026 | TERVISEKASSA | 19 575 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.08.2026 | TERVISEKASSA | 5 694 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.08.2026 | TERVISEKASSA | 15 172 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.08.2026 | TERVISEKASSA | 45 892 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2024 | 2019 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi TOP | 40 | 3 | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | 409 | - | - | - |
| Gaselli TOP | 618 | - | 183 | 64 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| hanzadent.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| juureravi.ee | registreeritud | 14.11.2012 | Jah |