FARMADA OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, konsultatsioonid, põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on enda kinnisvara ost ja müük.
Ettevõtte juht on Heiti Salumets. Omanik on Heiti Salumets.
FARMADA OÜ teenis 2024 aastal 169 807 eurose müügitulu juures −417 401 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 on ettevõttel 687 452 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Heiti Salumets (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Heiti Salumets | 16.08.2023 | 2 508 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 807 | 5,9 mln | 4,38 mln | 9,6 mln | 1,44 mln | 970 440 | 44 307 | 59 | 67 |
| Ärikasum | −417 401 | −517 839 | 87 407 | 968 620 | 14 997 | −155 142 | 3,56 mln | ||
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Varad | 15,41 mln | 15,55 mln | 15,14 mln | 15,7 mln | 16,82 mln | 13,14 mln | 7,5 mln | ||
| Kokku omakapital | 5,51 mln | 4,15 mln | 4,8 mln | 5,13 mln | 4,71 mln | 5,14 mln | 5,52 mln | ||
| Ärirentaablus % | -246 | -9 | 2 | 10 | 1 | -16 | 8039 | ||
| Tööjõukulud | 14 550 | 4 381 | 16 114 | 30 992 | 44 079 | 5 366 | 4 151 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 906 | 273 | 1 004 | 1 930 | 915 | 334 | 259 | ||
| Käibevara | 15,41 mln | 15,55 mln | 15,14 mln | 15,7 mln | 14,48 mln | 6,52 mln | 686 264 | ||
| Põhivara | 0 | 0 | 2,34 mln | 6,62 mln | 6,82 mln | ||||
| Kohustused | 11,34 mln | 11,4 mln | 10,34 mln | 10,57 mln | 12,11 mln | 8,01 mln | 1,98 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −417 401 | −642 255 | −322 071 | 436 887 | −431 685 | −384 867 | 3,51 mln |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Enda kinnisvara ost ja müük | 68101 | 4,36 mln | 100 | Jah |
| Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 82991 | 21 917 | 1 | Ei |
| Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | 01131 | 70 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 580 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 31 € | 0 € | 0 € |
| Sunniraha | 900 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 2 014 € | 0 € | 0 € |
| Maamaks | 875 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 460 049 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 250 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 222 752 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 687 452 € | 0 € | 0 € |