E.S.P SECURITY OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse.
Ettevõtte juhid on Andri Lannajärv ja Tarmo Tooma. Omanike hulgas on Andri Lannajärv, Tarmo Tooma.
E.S.P SECURITY OÜ teenis 2025 aastal 90 254 eurose müügitulu juures 7 395 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andri Lannajärv (45) | |
| Tarmo Tooma (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andri Lannajärv | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand | |
| Tarmo Tooma | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 90 254 | 116 382 | 113 595 | 75 848 | 42 643 | 56 492 | 147 545 | 132 026 | 133 420 | 136 441 | |
| Ärikasum | 7 395 | 24 184 | 38 259 | 27 512 | 19 605 | 268 | 20 073 | 11 559 | 22 877 | 12 965 | |
| Töötajad | 5 | 5 | 7 | 5 | 3 | 10 | 10 | 10 | 10 | 12 | |
| Varad | 22 696 | 32 171 | 45 038 | 31 312 | 22 240 | 18 987 | 32 078 | 29 124 | 30 345 | 25 353 | |
| Kokku omakapital | 15 846 | 25 465 | 39 553 | 28 794 | 21 167 | 18 047 | 24 656 | 20 828 | 25 835 | 22 132 | |
| Ärirentaablus % | 8 | 21 | 34 | 36 | 46 | 0 | 14 | 9 | 17 | 10 | |
| Tööjõukulud | 59 537 | 66 138 | 55 407 | 32 099 | 12 724 | 30 810 | 64 900 | 52 154 | 39 233 | 39 794 | |
| Keskmine kuutöötasu | 742 | 824 | 493 | 400 | 264 | 192 | 404 | 325 | 244 | 140 | |
| Käibevara | 22 696 | 32 171 | 45 038 | 31 312 | 22 240 | 18 987 | 32 078 | 29 124 | 30 345 | 25 353 | |
| Kohustused | 6 850 | 6 706 | 5 485 | 2 518 | 1 073 | 940 | 7 422 | 8 296 | 4 510 | 3 221 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 395 | 24 185 | 38 259 | 27 512 | 19 605 | 268 | 20 073 | 11 368 | 22 453 | 12 966 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 80011 | 90 254 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.07.2025 | KANEPI VALLAVALITSUS | 793 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 06.08.2024 | KANEPI VALLAVALITSUS | 1 824 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 30.05.2024 | TARTU ÜLIKOOL | 610 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 09.05.2024 | KANEPI VALLAVALITSUS | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 14.08.2023 | PÕHJA-PÄRNUMAA VALLAVALITSUS | 1 920 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 16.06.2023 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 26.07.2022 | KANEPI VALLAVALITSUS | 1 620 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 21.07.2022 | TARTU ÜLIKOOL | 498 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 04.07.2022 | TAPA VALLAVALITSUS | 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 31.05.2022 | TAPA VALLAVALITSUS | 720 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |