TANKLER OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük.
Ettevõtte juht on Argo Kukk. Omanik on Argo Kukk.
TANKLER OÜ teenis 2024 aastal 569 743 eurose müügitulu juures 22 116 eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Argo Kukk (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Argo Kukk | 02.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 569 743 | 731 824 | 861 207 | 550 775 | 345 912 | 432 921 | 332 581 | 342 396 | 222 167 | 177 269 |
| Ärikasum | 22 116 | 34 715 | 78 728 | 61 593 | 12 535 | −16 358 | 17 808 | 27 603 | 14 971 | 11 990 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Varad | 407 753 | 462 150 | 399 360 | 215 631 | 186 464 | 200 778 | 212 712 | 169 988 | 96 719 | 50 285 |
| Kokku omakapital | 160 676 | 152 103 | 141 967 | 76 954 | 39 588 | 35 386 | 57 585 | 49 817 | 37 421 | 32 904 |
| Ärirentaablus % | 4 | 5 | 9 | 11 | 4 | -4 | 5 | 8 | 7 | 7 |
| Tööjõukulud | 49 677 | 72 018 | 77 748 | 63 261 | 50 595 | 53 380 | 50 391 | 34 837 | 20 419 | 18 365 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 547 | 2 243 | 2 421 | 1 970 | 1 576 | 1 662 | 1 569 | 1 085 | 1 272 | 1 144 |
| Käibevara | 281 551 | 361 716 | 315 606 | 199 847 | 164 188 | 173 878 | 181 688 | 137 168 | 67 235 | 48 816 |
| Põhivara | 126 202 | 100 434 | 83 754 | 15 784 | 22 276 | 26 900 | 31 024 | 32 820 | 29 484 | 1 469 |
| Kohustused | 247 077 | 310 047 | 257 393 | 138 677 | 146 876 | 165 392 | 155 127 | 120 171 | 59 298 | 17 381 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 14 824 | 27 636 | 75 641 | 59 244 | 10 460 | −19 727 | 14 018 | 24 896 | 14 517 | 11 990 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 46611 | 569 743 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | RUHNU VALLAVALITSUS | 6 446 eurot | MAJANDAMISKULUD Tsiviilkaitse |
| 26.11.2025 | RIIGIKOHUS | 1 297 eurot | MAJANDAMISKULUD Kohus |
| 24.11.2025 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 2 009 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 20.10.2025 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 169 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 13.10.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 136 eurot | PÕHIVARA Valla- ja linnavalitsus |
| 08.10.2025 | VINNI VALLAVALITSUS | 1 190 eurot | PÕHIVARA Valla- ja linnavalitsus |
| 13.06.2025 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 7 890 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |
| 06.05.2025 | PÕLTSAMAA VALLAVALITSUS | 1 586 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 21.04.2025 | KAITSELIIT | 1 511 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 21.04.2025 | KAITSELIIT | 332 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 2024 | 2019 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 626 | 869-871 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| piusi.ee | registreeritud | 06.02.2015 | Jah |
| tankler.ee | registreeritud | 29.10.2013 | Jah |
| väiketanklad.ee | registreeritud | 18.03.2023 | Jah |