JAVO GRUPP OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine.
Ettevõtte juhid on Heinar Voronin ja Kalev Jaago. Omanike hulgas on Heinar Voronin, Kalev Jaago.
JAVO GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 40 243 eurose müügitulu juures 1 185 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Heinar Voronin (55) | |
| Kalev Jaago (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Heinar Voronin | 03.09.2023 | 1 250 € | ainuomand | |
| Kalev Jaago | 03.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
JAVO GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mäetööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 243 | 26 238 | 42 616 | 60 264 | 51 271 | 82 083 | 147 391 | 119 034 | 156 590 | 72 272 |
| Ärikasum | 1 185 | 12 505 | 14 947 | 1 134 | −55 344 | −6 052 | 4 572 | −33 429 | 61 373 | −13 530 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 201 288 | 197 952 | 176 459 | 161 844 | 170 739 | 220 397 | 237 264 | 249 811 | 344 436 | 323 720 |
| Kokku omakapital | 153 613 | 153 154 | 141 180 | 126 810 | 126 254 | 182 177 | 188 817 | 185 191 | 220 224 | 161 485 |
| Ärirentaablus % | 3 | 48 | 35 | 2 | -108 | -7 | 3 | -28 | 39 | -19 |
| Tööjõukulud | 28 728 | 27 132 | 25 536 | 25 536 | 21 876 | 29 767 | 29 715 | 41 764 | 31 921 | 31 638 |
| Keskmine kuutöötasu | 895 | 845 | 795 | 795 | 681 | 618 | 617 | 867 | 663 | 657 |
| Käibevara | 199 864 | 193 021 | 155 487 | 110 511 | 83 835 | 96 498 | 106 768 | 82 969 | 140 647 | 82 901 |
| Põhivara | 1 424 | 4 931 | 20 972 | 51 333 | 86 904 | 123 899 | 130 496 | 166 842 | 203 789 | 240 819 |
| Kohustused | 47 675 | 44 798 | 35 279 | 35 034 | 44 485 | 38 220 | 48 447 | 64 620 | 124 212 | 162 235 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 459 | 11 974 | 14 370 | 556 | −55 922 | −6 640 | 3 626 | −35 033 | 58 739 | −17 587 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 08121 | 26 238 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast